Kadınlar Duysun

Kova Burcu Ocak 2022 Burç Yorumu

23.12.2021
3.922
Kova Burcu Ocak 2022 Burç Yorumu

2 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Kova burcuna geçiş yapacak. İlişkilerde yaşamış olduğunuz sorunlara karşı farkındalık geliştireceksiniz. Geçmişten gelen kalıpları yıkmaya çalışacaksınız. Kontrolünüz dışında gerçekleşen olaylar yüzünden ani öfke patlamaları yaşayabilirsiniz.

12 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Uranüs’le kare açı oluşturacak. Beklenmedik olaylar yüzünden kararlarınızı da bazı değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Fikirlerinizi genişletmeye yarayacak ve dikkatinizi çekecek olan aile içi konuşmalar gerçekleşebilir.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Ocak 2022 tarihinde Oğlak Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Sağlığınızla alakalı konulara önem vermelisiniz. Sizi yoran ve fazlasıyla iş yükü oluşturan durumlardan uzak durmaya çalışmalısınız. İleri yönelik almış olduğunuz kararlardan vazgeçebilir, kendinize yeni bir plan çizmek isteyebilirsiniz.

18 Ocak 2022 Yengeç Burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş hayatınızda yaşamış olduğunuz olumsuzlukları teker teker geride bırakmaya başlayacaksınız. İşinizde yaşayacak olduğunuz gelişmeler sayesinde maddi durumunuz da iyileşecek ve gelir artışınız size huzur getirecek.

Kova Burcu Ocak 2022 Aşk Yorumu

26 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Oğlak’ta geri gidiyor. Aşk hayatınız ile ilgili konular bu dönem içerisinde kafanızı karıştırabilir. Sizi olumsuzluğa iten düşüncelerden uzak durmaya çalışmalısınız. Yakın çevrenize ilişkinizdeki sorunlardan çok sık bahsetmeyin.

29 Ocak 2022 tarihinde Venüs, Oğlak’ta düzeliyor. Bu ay içerisinde partinizin sizi her koşulda desteklediğine şahit olacaksınız. İşin içerisinden çıkamadığınızı düşündüğünüz durumlar üzerine de partnerinizden yardım almak isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Ocak 2022 Aile ve İlişkiler

18 Ocak 2022 tarihinde Uranüs düzeliyor. Evin içerisine yapmak istediğiniz düzenlemeler var ise bunlar zamanınızı alabilir ve ailenizden destek almak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgilenecek ve onların yaşam koşullarını iyileştirmeye çalışacaksınız.

23 Ocak 2022 tarihinde Venüs, Uranüs’le üçgen açı oluşturacak. Arkadaş çevrenizin sizi baskılandığınıı düşündüğünüz durumları görmezlikten gelebilirsiniz. İçsel sorgulamalar gerçekleştirebilir, hataları Kabullenmeyi tercih edebilirsiniz.

Kova Burcu Ocak 2022 Para ve Kariyer

14 Ocak 2022 tarihinde Merkür, Kova’da geri gidiyor. İşinizle ilgili yapacak olduğunuz projeleri ihmal etmemelisiniz. Yeni bir iş görüşmesi yapabilir veya mevcut olan işinizi geliştirmek için atılımlarda bulunabilirsiniz.

24 Ocak 2022 tarihinde Mars, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Daha öncesinden belirlemiş olduğunuz planlarınızı hayata geçirmenin tam zamanı. Gecikmiş olan projelerin de üzerinde durmaya çalışmalısınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.