Kova Burcu Şubat 2021 Yorumu

5.395
Kova Burcu Şubat 2021 Yorumu

1 Şubat 2021’de Venüs Kova burcuna geçiş yapacak ve 25 Şubat 2021’e kadar orada kalacak. Enerjiniz oldukça yüksek olacak ve kendinize iyi gelen etkinlikler içerisinde bulunacaksınız. Çevrenizdeki insanları sempatik tavırlarınız ile etkileyeceksiniz. Ay ortasına doğru dış görünüşünüz de bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Estetik yaptırmak gibi bir düşünceniz varsa bu dönem bunun için oldukça iyi olacak. Sorunlu giden ikili ilişkileri düzeltmeye çalışacaksınız.

Yeniay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Şubat 2021 tarihinde Kova burcunda Yeniay, eski konular gündeme gelebilir. Şanslı olacağını bir döngü yaşayacaksınız. İşiniz veya eviniz ile ilgili olumlu fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi yenilemek isteyebilirsiniz.

27 Şubat 2021 tarihinde Başak burcunda Dolunay, her türlü ikili ilişkiler gündemde olacak. Ödenmesi gereken borcunuz için yakın çevrenizden destek alabileceksiniz. Maddi açıdan biraz zorluk hissiyatı içerisinde olabilirsiniz.

Kova Burcu Şubat 2021 Aşk Yorumu

5 Şubat 2021’de Venüs ve Satürn birleşim içerisinde olacak. İlişki içerisinde üzerinize daha fazla sorumluluk almak istemeyeceksiniz. Sorunlarla uğraşmaktan sıkıldınız bu yüzden hayatınızı yaşamak isteyeceksiniz.

6 Şubat 2021’de Venüs ve Uranüs kare açı yapacak. Partnerinizle aranızda uzun zamandan beri devam eden bir güven problemi üzerine konuşma yapmak zorunda kalabilirsiniz. İlişkisi olmayan Kova burçları ise Şubat’ın ortalarına doğru flörtleştiğiniz kişi sayısında artış olabilir. Bu aralar ciddi bir ilişkiye adım atmak size göre değil.

Kova Burcu Şubat 2021 Aile ve İlişkiler

7 Şubat 2021’de Satürn ve Uranüs kare açı yapacak. Aile içerisinde üzerinize yüklemeniz gereken sorumluluklar da artış olabilir. Karşınıza çıkan durumlara karşı ne kadar zorlanacak olsanızda size destek verecek olan insanlar sayesinde rahat bir nefes alabileceksiniz.

23 Şubat 2021’de Mars ve Plüton üçgen açı yapacak. Çocuklarınızın sizin üzerinizde kurduğu baskıdan kurtulmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizle biraz daha fazla vakit geçirmek güzel bir fikir olacak. Evinizin içerisinde yapmak istediğiniz değişiklikleri arkadaşınızla birlikte yapabilirsiniz.

Kova Burcu Şubat 2021 Sağlık ve Kariyer

25 Şubat 2021’de Venüs Balık burcuna geçiş yapacak ve 21 Mart 2021’e kadar orada kalacak. Maddi açıdan zorluk yaşadığınız zamanları yavaş yavaş geri de bırakıyorsunuz. Geleceğe dair planlama yapmak isteyeceksiniz. İş hayatınızda atacak olduğunuz yeni adımlar sayesinde kendinize olan güveniniz yerine gelecek. Sağlık sorunlarınız için bitkisel tedavi yöntemlerini veya neditasyon gibi yolları araştıracaksınız. Size iyi gelen şeyleri bırakmaya niyetiniz olmayacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gülbahar KEMAN dedi ki:

    Bana motivasyon verdiğiniz için teşekkür ederim