Kova Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

18.604

KOVA Burcu Temmuz 2019’da yeni bir ortama girme isteğine sahip olacaksınız. Bugüne kadar kendinizi ait hissettiğiniz sosyal çevrenizden uzaklaşmak ve yeni insanlar tanımak isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Temmuz 2019 Aylık Yorumu

İş hayatınızda veya eğitim hayatınızda da farklı bir yeniliğe gitmek isteyebilirsiniz. Sakin yapınızın bir kenara bırakarak daha agresif ve alıngan bir ruh haline bürünebilirsiniz.

Karşınıza çıkan sorunlarla bu şekilde baş edemeyeceğinizi anlamanız pek uzun sürmeyecek. Hayatınıza girmek isteyen ve sizi çok yakından tanımak isteyen bir kişi ortaya çıkabilir. İlişkiniz var ise bu kişi ilişkinizi sıkıntılı bir boyuta taşıyabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkiliyor

2 Temmuz’da Yengeç burcunda yeniay ile beraber güneş tutulmasının meydana gelmesi ile birlikte yeni bir iş imkanı veya kariyeriniz de bir yükselme gerçekleşebilir.

17 Temmuzda ise Oğlak burcunda dolunay ile beraber ay tutulması meydana gelmesi ile birlikte stresli bir ruh haline bürünebilirsiniz. Olabildiğince sakin kalmaya çalışmalısınız.

Kova Burcu Temmuz 2019 Aşk Yorumu

KOVA Burcu Aşk Hayatı Temmuz 2019’da ileriye dönük planladığınız bir kaç mevzuda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yakın zaman içerisinde sizinle tanışmak isteyen bir kişi olacak bu kişi niyetini her ne kadar belli etmese de sizi daha yakından tanımak ve sizinle çok fazla vakit geçirmek isteyecek.

Bu durumdan sevgiliniz veya eşiniz var ise rahatsız olabilir. Olabildiğince partnerinize dürüst olup olayı olduğu anlatmaya çalışmalısınız. Kendi çapınızda gizleme gibi eyilimlere girişmeye kalkarsanız suçlu gözükme olasılığınız artabilir. Bekar bir kova burcu iseniz, tanışacak olduğunuz birisi sayesinde göremediğiniz bir kaç sorunu görecek ve hayatınızı düzene sokmaya başlayacaksınız.

Kova Burcu Temmuz 2019 Aile ve İlişkiler

KOVA Burcu Temmuz 2019 aile ve ilişkilerinizde ailenize biraz daha özen göstereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bugüne kadar aile içerisinde oluşan sorunlarla pek ilgilenmemişsiniz.

Daha çok kendi hayatınız sizin için hep ön planda olmuş. Aile yardımının eksliğini içinizde hissederek ortaya çıkan sorunları ele almaya çalışacaksınız. Aile büyüklerinden birisine bir yerden büyük miktarda bir para gelebilri. Bu para ile size yardımcı olmak isteyeceklerdir.

Kova Burcu Temmuz 2019 Sağlık

Temmuz 2019’da KOVA Burcu sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Yoğunluk ve tempolu bir hayat tarzından geri durmadığınız müddetçe sağlık problemleriniz peşinizi bırakmayacak.

Artık kendinize vakit ayırmalı size iyi gelen şeyleri bulup onları yapmaya çalışmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.