Kova Burcu Temmuz 2020 Yorumu

3.951
Kova Burcu Temmuz 2020 Yorumu

Maneviyat ile ilgili konularda duygusal kopuşlar ve iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Kendinize dürüst olmanız gereken bir dönem içerisine giriyorsunuz. Çevrenizdeki insanların sizi sürekli eleştirmesinden bunalmış durumdasınız. Bu yüzden tepkinizi net bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Yaşamış olduğunuz ani bir olay yüzünden hayatınızda bazı durumları sorgulayabilirsiniz. Bu sorgulama sonucunda bazı konulara bakış açınız değişebilir. Sizin kontrolünüz dışarısında gelişen ev içi sorunlar ortaya çıkabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Temmuz 2020 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek ve ani duygu geçişleri yaşayabilirsiniz. Dolunay sırasında Uranüs üçgen açı yapacak ve ani bir bitiş söz konusu olabilir. Bilinçaltınıza attığınız bazı konular gün yüzüne çıkabilir.

20 Temmuz 2020 tarihinde Yengeç burcunda Yeniay gerçekleşecek ve korkularınız gün yüzüne çıkabilir. Baş edemeyeceğinizi düşündüğünüz konuların aslında o kadar da zor olmadığının farkına varabilirsiniz ve bu da sizin içinizi oldukça rahatlaca olan bir durum olacak.

Kova Burcu Temmuz 2020 Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda kafanızı karıştıran durumlar varsa bunları ortaya çıkaracak olan durumlar söz konusu olabilir. Bugüne kadar içinize attığınız durumlar varsa eğer çok fazla dolu olduğunuz için bunlar ortaya çıkabilir. Partneriniz ile bu durumları açık bir şekilde konuşmalısınız aksi halde önünü alamayacağınız sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar ise bu dönem içerisinde yeni bir ilişki içerisine girmek için kendinizi hazır hissetmeyebilirsiniz. Bu yüzden biraz kendinize zaman ayırmak isteyeceksiniz.

Kova Burcu Temmuz 2020 Aile ve İlişkiler

Merkür retrosunun etkilerini hala yaşıyorsunuz bu yüzden aile içerisinde anlaşmazlıklarda kaynaklanan problemler yaşayabilirsiniz. Bu problemleri çözmek için biraz daha anlayışlı ve sabırlı olmanız gereken bir süreç içerisine giriyorsunuz. Kardeşlerinizin eğitim hayatlarını ilgilendiren güzel bir gelişme yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda yapacak olduğunuz güzel bir tatil planı sayesinde fazlasıyla rahatlayacaksınız ve günlük işlerinize de adepta olabileceksiniz.

Kova Burcu Temmuz 2020 Sağlık ve Kariyer

İş hayatınız ve ev hayatınızda yaşamış olduğunuz olumsuz durumlar sağlığınızı da kötü bir şekilde tetikleyebilir. Hem ruhsal hem fiziksel sağlığınıza iki kat dikkat etmeli ve kendinizi daha rahat hissedeceğiniz bir ortamlar içerisinde bulunmaya çalışmalısınız. Kariyeriniz için aklınızda bir çok plan var ama bunların başına geçmeden önce geçen ay içerisinde yaşamış olduğunuz yorgunluğunuzu atmanız lazım. İş hayatınız da sizi tedirgin eden durumlar varsa bu tedirginliklerden sıyrılabileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.