Kadınlar Duysun

Kova Burcu Temmuz 2021 Yorumu

29.06.2021
2.706
Kova Burcu Temmuz 2021 Yorumu

28 Temmuz 2021 tarihinde Jüpiter Kova burcunda retroya başlayacak. Daha fazla ileriye dönük kararlar almaktan vazgeçmelisiniz. Anı yaşamalı ve iç sesinize güvenerek hareket etmeye çalışmalısınız. Kendinize zaman ayırmak isteyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Ertelediğiniz veya yapmak istediğiniz ne varsa bunları gerçekleştirmek isteyeceksiniz. İkili ilişkilerde iletişim açısından sizi tedirgin eden durumlar yavaş yavaş ortadan kalkacak, fakat yine de küçük sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Temmuz 2021 tarihinde Yengeç burcunda Yeniay yaşanacak. İş hayatınızı ilgilendiren konular ön plana çıkıyor. Yeni bir iş projesi alabilir ve bunun başlangıcını gerçekleştirebilirsiniz. İşyerinde, çalışma arkadaşlarınızla aranızda güzel gelişmeler yaşanacak. Sağlığınızı daha iyi bir noktaya getirebilmek için spora veya diyete başlamayı tercih etmelisiniz.

24 Temmuz 2021 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Artan sorumluluklarınız yüzünden sağlığınıza özen göstermeyebilirsiniz.

Kova Burcu Temmuz 2021 Aşk Yorumu

12 Temmuz 2021 tarihinde Venüs ve Mars birleşim içerisinde olacak. Aşk hayatınız hareketleniyor, partnerinizle aranızdaki sorunlar ortadan kalkıyor. Eşiniz veya sevgiliniz ile birlikte bol bol seyahat edeceksiniz. İlişkiniz yok ise yeni bir ilişkiye başlamak gündeminizde olabilir.

22 Temmuz 2021 tarihinde Venüs Başak burcuna geçiş yapacak. Hem partnerinizin hem de sizin maddi durumlarınız iyileşmeye devam ediyor. Bu sayede istediğiniz şeyleri gerçekleştireceksiniz.

Kova Burcu Temmuz 2021 Aile ve İlişkiler

2 Temmuz 2021 tarihinde Mars ve Uranüs kare açı oluşturacak. Ev hayatınızda ve aileniz de beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Sizden kaynaklanmayan sorunların çözümlerini bulmak isteyeceksiniz fakat kendinize hakim olamayıp fevri çıkışlar yapabilirsiniz.

28 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. Yakın arkadaşlarınızla olan konularınız giderek önem kazanacak. Onlara danışmak İstediğiniz bir konu var ise rahatlıkla danışacak ve aklınıza yatmayan şeyleri kesinleştireceksiniz.

Kova Burcu Temmuz 2021 Para ve Kariyer

11 Temmuz 2021 tarihinde Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda olumlu gelişmelerle karşılaşacaksınız. Daha öncesinde iletişim sıkıntısı yaşadığınız durumlar var ise bu durumlar yavaş yavaş normale dönecek. İşyerindeki arkadaşlarınızla organizasyonlar düzenleyebilirsiniz.

29 Temmuz 2021 tarihinde Mars Başak burcuna geçiş yapacak. Bu dönemde yapacak olduğunuz harcamalara dikkat etmelisiniz. Hesapta olmayan bazı harcamalar yapabilir ve ileride sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bütçenizi sarsacak olan riskli yatırımlardan kaçınmalı minimal yatırımlara yönelmelisiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.