Kova Burcu Temmuz 2022 Yorumu

2.161
Kova Burcu Temmuz 2022 Yorumu

27 Temmuz Uranüs Kuzey Ay Düğümü ile kavuşumda olacak. Ani bir karar alıp farklı bir şehre veya ülkeye taşınabilirsiniz. Aile içerisinde beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz sorunları detaylı bir şekilde değerlendirmek en iyisi olacaktır. Evinizin içerisinde yapılacak olan yenilikleri ertelemek yerine bir an önce başına geçip halletmeye çalışacaksınız.

28 Temmuz Jüpiter retro hareketine başlayacak. Yakın çevrenizle birlikte sorunlarınızı detaylı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Eğitim hayatınızda yapacak olduğunuz yenilikler sayesinde kendinizi geliştirme fırsatı elde edebileceksiniz. Başkalarına sert gelen düşünceler de kendinizi yumuşatmanız gerekebilir.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Temmuz Oğlak Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bilinçaltınızda yatan korkular yüzünden kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Kontrolünüz dışında ortaya çıkan olayları detaylı bir şekilde düşünmelisiniz. Ailevi konularınızı başkalarıyla paylaşmak yerine direkt olarak olayların muhatabı olan kişiye anlatmayı tercih edin.

28 Temmuz Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İkili ilişkilerde yeni bir döneme adım atıyorsunuz. Evlenme gibi bir düşünceniz varsa bu süreci hızlandırma girişiminde bulunacaksınız.

Kova Burcu Temmuz 2022 Aşk Yorumu

22 Temmuz Güneş Aslan burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızda yaşanan gerginlikleri daha fazla uzatmamalısınız. Mümkün olduğunca mantığınızla düşünmeli, duygusal tepkilerden uzak durmalısınız. Yakın çevrenizden bir kişinin yanlış anlamış yüzünden partnerinizle aranızda sorun yaşayabilirsiniz. ilişkisi olmayan Kova burçları yeni bir ilişkiye adım atmak için aceleci davranmayın. Karşınızdaki insanı tanımaya çalışmalı, mümkün olduğunca da objektif şekilde yaklaşmalısınız.

Kova Burcu Temmuz 2022 Aile ve İlişkiler

5 Temmuz Mars Boğa burcuna geçiş yapacak. Aile içerisinde geçmişte yaşanan sorunlar yüzünden öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Geçmişi daha fazla düşünmemeli, artık geleceğe odaklanmalısınız. Duygusal tepkileriniz yüzünden aile içerisinde huzurluk yaratan konular karşınıza çıkabilir.

19 Temmuz Merkür Aslan burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkilerde iletişim bu süreçte oldukça önemli. Hayatınızda sorunlar varsa bunları çevrenize danışarak çözmek isteyeceksiniz. Açıklığa kavuşmasını beklediğiniz bir kaç konu için daha fazla endişelenmenize gerek olmadığını anlayacaksınız.

Kova Burcu Temmuz 2022 Para ve Kariyer

5 Temmuz Merkür Yengeç burcuna geçiş yapacak. İş yerinizde iletişimiz giderek kuvvetlenmeye başlayacak. Organizasyon işlerini düzenli bir şekilde gerçekleştirecek, yeni işler peşinde koşacaksınız. İş ortamında daha düzenli bir çalışma sistemi uygulamak isteyeceksiniz. Eksikleriniz varsa bunları tamamlamak önceliğiniz olacak.

18 Temmuz Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. İş ortamınızda yaşamış olduğunuz sorunların keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin. Kariyerinizle ilgili çalışmalar gerçekleştirmek isteyeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.