Kova Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

13.903
Kova Burcu Temmuz Ayı Aşk Hayatı

Kova Burcu aşk hayatı 2016 Temmuz’da yaşamında hissettiği yoğun enerjilerin esiri oluyor. Yaşanan ayrılıklar veya özlemlerin ruhunuza yansıttığı negatif enerjilerden kurtulamıyorsunuz. Bu da aşk hayatınızı olumsuz manada etkiliyor. Temmuz ayı içinde herhangi bir ilişkiye başlasanız bile, uzun sürmeyecektir. Unutamadığınız duygular ve vazgeçemediğiniz şeylerle yaşarken, yeni ufuklara yelken açmanız imkansız gibi görünüyor. Evli kovaların da evliliklerinde pek mutlu oldukları söylenemez. Bu ay memnuniyetsiz yönünüzü ortaya koymuş durumdasınız. Kendi arzu ve istekleriniz dışında hemen hemen hiçbir şey sizi memnun etmiyor.

Kova Burcu aşk uyumu Temmuzda koç ile çok heyecanlı dakikalar geçirebilir. Kova ve boğa fazlasıyla gerilimli. Kova ve ikizler sürprizlerle dolu bir ilişki. Kova ve yengeç mümkünse hiçbir ilişkiye başlamayın. Kova ve aslan inatlaşmayla dolu bir aşk. Kova ve başak imkansız sularda yüzüyor. Kova ve terazi eğlenceli olabilir. Kova ve akrep ilişkisi çok fazla zorlayıcı. Kova ve yay maceraya davetiye çıkarır tarzda. Kova ve oğlak ihtiraslı ve tutkulu bir aşk. Kova ve balık ne senle ne de sensiz dercesine.

Kova Burcu aşk günlük yaşantısında bile sıra dışı duygularla dolu. Aşk hayatınızda son derece tutkulu ve güçlüsünüz. Sizinle birlikte olan kolay kolay vazgeçemiyor ancak ilişkiyi yönetme arzunuz ve özgürlüğünüz karşı cinsi canından bezdirme noktasına getiriyor. Temmuz ayında bu tür oluşumlara şahit olabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.