Kova Burcu Temmuz Ayı Yorumu

19.741
Kova Burcu Temmuz Ayı Yorumu

Kova Burcu 2016 Temmuz iş hayatı yüz güldüren gelişmelerle ilerliyor. Yaklaşık 2 aydır durağan ilerleyen iş hayatınız canlılık kazanıyor. Silkeleniyorsunuz ve üzerinizde sizi ağırlaştıran tüm etkilerden kurtuluyorsunuz. Aile hayatınızda yaşanan problemlerin dışında kalmaya karar verdiniz. Artık herkesin kendi yolunu çizmesinden yanasınız. Özgürlüğünüz ve düşünceleriniz sizin için her şeyden daha fazla önem kazanmış durumda. Yeni iş alanlarına ve projelere kayma düşüncesindesiniz. Maddi imkanları daha iyi olan ortamlarda çalışmak istiyorsunuz. Paraya olan gereksiniminiz özel yaşamınız doğrultusunda arttı. Yapmanız gereken gecikmiş ödemeler de cabası. Temmuz ayı sonuna doğru size gereken finansmanı ve rahatlamayı sağlıyorsunuz.

Temmuz 2016 Kova Burcu aşk hayatı renkli ve eğlenceli geçeceğe benziyor. Yönetici burcunuz heyecanlı günlere işaret ediyor. İçiniz dolup taşıyor ve sizin etkileme oranınız tavan yapmış durumda. Aşk konusunda şansınızın açık olacağı bu günlerde aynı oranda dikkatli olmalısınız. Sizi üzebilecek, yanlış ve tehlikeli ilişkilere adım atmanız olası görünüyor. Sonu para tuzağı olan aşklara aldanmayın. Her şey göründüğü gibi olmayabilir ve davulun dengi dengine olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Evli kovalar eşleriyle daha fazla ilgililer. Temmuz sonu gibi tatil planları yapılabilir ve kısa sürecek bir eğlenceye doğru yol alınabilir. İlişkisi sorunlu olan kovalar ayrılığı tercih ediyorlar.

Kova Burcu eğitim alanı ile ilgili hiçbir çalışma içine girmiyor. Temmuz ayı içinde canınız kitap okumak bile istemeyecek. Eğlencenin ve paranın önem kazandığı alanlarda buluyorsunuz kendinizi.

Kova Burcu sağlığı oldukça iyi. Ancak geçmişte önemli rahatsızlık geçirmiş olan kovalar Temmuz ayı sıcakları konusunda dikkatli olmalılar. Solunum yolu problemi yaşayanlar, nefes almada güçlük çekebilecek günler yaşayabilirler. Bol oksijenli ortamlarda uzun yürüyüşler yapmanızı öneririz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.