Kova Burcu Yaz Yorumu

24.363
Kova Burcu Yaz Yorumu

Kova burcu 2016 yaz aylarında yaşamınız hareketleniyor. Eskide kalan aksaklıklar yerini güzel oluşumlara bırakıyor. Ruhsal anlamda daha da hafifliyorsunuz. Kariyerinize ve fırsatlara odaklanacağınız bu aylarda karlı işler yapıyorsunuz.

Kova burcu 21 Mayıs-21 Haziran 2016 tarihleri arasında maneviyatın yanında maddiyata da yöneliyor. Beyninizi tırmalayan düşünceleri, işinize sarılarak hafifletiyorsunuz. Üzdüğünüz kadar üzüldünüz ve artık bir süre yalnız kalmak istiyorsunuz. Evli kova burcu eşleri üzerindeki hakimiyetini bir nebze azaltıyor. Bekar kovaların yakın zamanda ilişki düşüncesi yok gibi. Burcunuzun size verdiği özellikler itibariyle aşk konusunda önünüze çıkan fırsatları değerlendireceksiniz ama herhangi bir ciddiyete girme niyetiniz yok. Arkadaş çevreniz gün geçtikçe genişliyor. Yaşamınızda eksik olan duyguları dostlarınızla ve sevdiklerinizle kapatmaya çalışıyorsunuz.

Kova burcu 21 Haziran-21 Temmuz 2016‘da kariyerinde ilerleme yaşıyor. İş hayatınız canlanıyor ve siz mesaiden başınızı kaldıramıyorsunuz. Bununla birlikte önemli ölçüde bir miras konusu gündeme oturuyor. Yakın çevre ile toplantılar, sıcak gelişmeler ve ufak tefek anlaşmazlıklar yaşanabilir. Aklınızı kullanabildiğiniz ölçüde hayatınız güzelleşiyor. Bu süreçte kimsenin lafıyla hareket etmemelisiniz. Çevrenizde sizi çekemeyen ve yanlışa sürüklemek isteyen insanlar mevcut. En yakınınız, canım dediğiniz insanlar çıkarları uğruna sizi fazlasıyla üzebilir. İnsancıl oluşunuz bazı şeyleri görmenizi engelliyor.

Kova burcu 21 Temmuz-21 Ağustos 2016 tarihleri arasında aşk hayatı canlılık kazanıyor. Ama özel hayatınızda eskiye oranla daha oturaklısınız. İlişkisi sallantıda olan, ayrılık yaşayanlar Ağustos ayında geri dönüşler yapabilirler. Orantılı davranışlarınız ve tutumunuz sayesinde güvenilirliğiniz ve çekiciliğiniz artmış durumda. Bu da mutluluğu tekrar yakalamanızı sağlayabilir. Kafanızı karıştıran insanlardan uzaklaşın. Duygularınıza güvenin ve olanları mantık çerçevesinde değerlendirmeye çalışın. Sağlığınızda önemli ölçüde sorun yaşanmıyor. Siz yine de hem bedensel, hem de ruhsal anlamda kendinizi koruyun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.