Kova Burcunda Merkür Retrosu Burç Yorumları 30 Ocak – 21 Şubat

11.866
Kova Burcunda Merkür Retrosu Burç Yorumları 30 Ocak – 21 Şubat

30 Ocak 2021’de Kova burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. İletişim konusunda bazı anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Özellikle retro haftasında yeni teknolojik eşyalar almamalı var olanlara da iki kat dikkat etmelisiniz. İşiniz ve kariyeriniz için yeni projelere imza atmamaya çalışın. Mevcut olan işlerinizi tamamlamaya çalışmalısınız. İkili ilişkilerde zıt görüşler çok fazla gündeme gelebilir. Sorun yaratan konulara karşı kendinizi bir tık geriye çekmeye çalışmalısınız. Doğa olayları ile karşılaşabilir tedbirli olmakta fayda var.

Koç Burcu – Merkür Kova Retrosu Burç Yorumu

Arkadaş çevreniz ile ilgili konular ön plana çıkacak. Tartıştığınız aklınızın ucundan geçmediği bir arkadaşınız yanlış anlaşılmadan dolayı aranızda sorun çıkabilir. Yakın çevrenizle daha çok zaman geçirmek isteyeceksiniz. Eski dostlarınızla konuşmak isteyebilirsiniz. İleriye dönük planlarınızı geliştirmek için düşüneceksiniz. İş arkadaşlarınızla aranızda kıskançlıktan kaynaklı bir anlaşmazlık çıkabilir.

Boğa Burcu – Merkür Kova Retrosu Burç Yorumu

İş hayatınızı ilgilendiren konularla karşılaşacaksınız. Yetiştirmeniz gereken bir projeye veya görevi tam zamanında tamamlayamayabilirsiniz. Patronlarınız varsa bununla ilgili konulardan dolayı aranızda gerginlik oluşabilir. Geçmişte yapmak istediğiniz fakat ara verdiğiniz bir eğitime tekrar başlayabilirsiniz. Evinizin içerisinde daha rahat bir çalışma ortamı yaratmak isteyebilirsiniz. Eski iş arkadaşlarınızla görüşecek ve bazı durumlar hakkında onların da fikirlerini alacaksınız.

İkizler Burcu – Merkür Kova Retrosu Burç Yorumu

Yurtdışı ile bağlantılı konularınız ön plana çıkabilir. İş veya eğlence amaçlı gitmek istediğiniz bir yerin tarihini ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Sosyalleşmek isteyeceksiniz ve yeni insanlarla tanışacaksınız. Dışarıdan size karşı söylenen olumsuz eleştirileri duyabilirsiniz. Devlet kurumuna bağlı işleriniz varsa bunların üzerinden bir kez daha geçmeniz de fayda var. Gözden kaçırdığınız bir detay yüzünden önemli bir görüşmeyi iptal edebilirsiniz.

Yengeç Burcu – Merkür Kova Retrosu Burç Yorumu

Para ile ilgili konular ön planda olacak. Borç ödemeniz gereken yerler varsa biraz zorlanma yaşayabilirsiniz. Sizden alınan bir para retro zamanı elinize tekrar geçecek. İş yeri sahibiyseniz maddi anlamda bazı aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizin yapması gerektiği bir işi başkasına vermek iyi bir fikir değil. Ciddi bir sorunla karşılaşmadan önce gelir ve giderlerinizi sakin bir şekilde kontrol etmelisiniz.

Aslan Burcu – Merkür Kova Retrosu Burç Yorumu

Aşk hayatınız ile ilgili konularda zorluklar yaşayabilirsiniz. Eski sevgiliniz tekrar sizinle iletişim kurmak isteyebilir ve bu durum partnerinizle aranızda bir gerginlik yaratabilir. Anlaşmazlık yaşadığınız konuların üzerine çok fazla gitmemelisiniz. Yanlış anlaşılmalardan kaynaklı birbirinize karşı kırıcı olabilirsiniz. Sevgilisi olmayanlar ise Merkür Retrosu yüzünden başlayacak olduğunuz ilişki kısa süre içerisinde son bulabilir.

Başak Burcu – Merkür Kova Retrosu Burç Yorumu

İş hayatınızda bazı gerginlikler ile karşılaşabilirsiniz. İş yerinizden memnun değilseniz içinize sinen yeni bir iş arayışı içerisine gireceksiniz. Çalışma ortamınızın rahatlığı sizin için önceliklerinizin arasında olacak. İşiniz ile ilgili önemli belgeleri dijital ortamda muhafaza ediyorsanız yedeklerinizi almayı unutmayın. Elektronik eşyalarda beklenmedik arzalanmalarla karşılaşabilirsiniz.

Terazi Burcu – Merkür Kova Retrosu Burç Yorumu

İkili ilişkiler ön planda olacak. Daha öncesinden flörtleştiğiniz bir kişiyle karşılaşma ihtimaliniz yüksek olacak. Duygularınıza hakim olmaya çalışmalısınız aksi halde tekrar kafa karışıklığı sizde hakim olabilir. Yakın çevrenize karşı konuşma şeklinizi değiştirmeniz gerekebilir. Söylemleriniz karşı tarafa üzebilir ve sizi yanlış anlayabilir. Partneriniz ile aranızda ki sorunları konuşmak için doğru bir zaman değil.

Akrep Burcu – Merkür Kova Retrosu Burç Yorumu

Ailevi konular ve eviniz ile konular ön planda olacak. Geçmişte aile içerisinde bir türlü çözüm yolu bulamadığınız bir konu retro sırasında tekrar açılabilir. Anne veya babanız sizin için endişelendikleri konuları dile getirecekler. Fakat siz onların söylediklerine başka bir anlam yükleyebilirsiniz. Evinizin içerisinde yapmak istediğiniz değişiklikler için uygun bir zaman değil. Bu retro da bütçenize göre hareket etmeniz oldukça önemli.

Yay Burcu – Merkür Kova Retrosu Burç Yorumu

Akrabalık ilişkileriniz ve kardeşlerinizi ilgilendiren konular ön planda olacak. Yurtdışında veya farklı sizden farklı bir şehirde yaşayan akrabalarınızla görüşme fırsatı yakalayacaksınız. Kardeşlerinizin eğitim hayatını önemli ölçüde ilgilendiren yeni bir karar alabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için yarım bırakmış olduğunuz bir eğitimi tamamlamak isteyeceksiniz. Hayatınızdaki öncelikleri belirlemeniz gereken kararlar ile karşılaşabilirsiniz.

Oğlak Burcu – Merkür Kova Retrosu Burç Yorumu

Maddi konularınız ön planda olacak. Zamanında ödenmesi gereken bir borcunuz varsa bunu ihmal etmemelisiniz. Sizin dışınızda gelişen bir iş düzenine ayak uydurmakta zorluk yaşıyorsunuz. Bu yüzden kendiniz için yeni düzenlemeler yapmak isteyeceksiniz. Elektronik eşyalarınıza iki kat dikkat etmelisiniz. Çevrenizdeki bir kişinin sakarlığından dolayı bilgisayarınız veya cep telefonunuza zarar gelebilir.

Kova Burcu – Merkür Kova Retrosu Burç Yorumu

Sizin için önemli olan eşyaları daha iyi muhafaza etmelisiniz. Yakın çevreniz ile kuracak olduğunuz iletişime dikkat etmelisiniz. Karşı tarafın iyiliği için söylediğiniz bazı şeyler yanlış anlaşılabilir. Hayatınızı daha iyi bir noktaya getirmek için biraz da emek vermeniz gerekiyor. Gelecek kaygısı yaşayacağınız bir dönemde değilsiniz. Kendinizin ve yaptıklarınızın farkına varmaya çalışmalısınız.

Balık Burcu – Merkür Kova Retrosu Burç Yorumu

Bilinçaltınız ile ilgili konular öne çıkacak. Uzun zamandan beri yüzleşmek istemediğiniz konularla karşılaşabilirsiniz. Geçmişe ait size huzur vermeyen konulardan bir an önce kurtulmaya çalışmalısınız. Arkanızdan konuşan insanlar var ve bunların kısa süre içerisinde farkına varacaksınız. İş çevrenizi değiştirmek isteyeceksiniz ve yeni insanlar ile tanışacaksınız. Size iyi gelen hobilere yönelmek iyi bir fikir olabilir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.