Küçük Banyolar İçin Dekorasyon Fikirleri

Küçük Banyolar İçin Dekorasyon Fikirleri

Banyo dekorasyonu kullanılan malzemelerin sınırlı olması nedeniyle yeterince zordur. Bir de banyonuz olağandan daha küçük ise durum içinden çıkılmaz hale gelebilir. Birkaç basit çözüm ile küçük banyonuzu olduğundan daha büyük göstermek ise imkânsız değil. Renklerin ve aksesuarların yardımı ile banyonuzda fazladan alan yaratabilirsiniz. Küçük banyolar için dekorasyon oldukça ayrıntılı bir şekilde düşünülmelidir.

Daha Küçük Banyo Unsurları Kullanın

Küçük banyolar için dekorasyon fikirlerinin en etkililerinden biri normalden daha küçük bir küvet kullanmak ve alandan tasarruf etmektir. Bunun yanı sıra duvara monte edilmiş klozetler de küçük banyolar için dekorasyon fikirleri arasında yer alır.

Aynalar Banyonuzu Daha Geniş Gösterir

Aynalı geniş dolaplar kullanarak banyonuzda depolama alanı yarattığınız gibi görüntü açısından da avantaj sağlarsınız. Aynalar küçük banyolar için dekorasyon fikirleri arasında en çok tercih edilenlerdendir. Ayna alanı genişletir ve banyonuzun daha büyük görünmesine katkıda bulunur.

Duş Perdesi Yerine Cam Tercih Edin

Küçük banyolar için dekorasyon ekstra ayrıntılı düşünmeyi beraberinde getirmektedir. Örneğin çok basit görünen duş perdesi seçimi banyonun genişliğine etki edebilir. Küçük banyolar için dekorasyon fikirlerinde tercih edilen tarz perde yerine cam bir ünite kullanmaktır. Bu sayede mekânın kesilmiş görüntüsü ortadan kalkarak küvet alanını da banyonuza dâhil gösterebilirsiniz. Ayrıca küvet ve klozet yanına raflar yerleştirerek fazladan depolama alanı oluşturabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.