Kumaş Pantolon Modelleri

1.620
Kumaş Pantolon Modelleri

Kumaş pantolonlar uzun yıllardan beri kadınların sıkça kullandığı parçalardan biridir. Hem çalışan bayanların hem de ev hanımlarının dolabında yer alan kumaş pantolonlar hanımları şık ve zarif gösterir.

Kumaş Pantolon Modelleri

Kumaş pantolonların dar paça, boru paça, bilekte gibi birçok modeli vardır. Dar paça kumaş pantolonlar hem vücut hatlarını ortaya çıkararak sık bir görüntü elde edilmesini sağlar hem de son derece rahat olduğu için hareket özgürlüğü tanır.
Boru paça kumaş pantolon modelleri klasik modellerdir. Genellikle ciddi bir görünüme kavuşmak isteyenler bu modelleri tercih ederler. Bunlara bankacılar veya öğretmenler örnek verilebilir.
Son olarak kumaş pantolonlara yeni bir nefes kazandıran bilekte modellerle bayanlar şıklığın tarifini bulmuşlardır. Bilekte kalan paçalar altına giyilen bir stiletto ile kullanıldığında bayanları hiç olmadıkları kadar şık göstermenin garantisini vermektedir.

Spor Şıklığın Yeni Adresi Kumaş Pantolonlar

Kumaş pantolon modellerinin hep resmi ve klasik bir görüntüsü olduğu bilinmektedir. Fakat son zamanlarda kumaş pantolonlar yeni bir soluk kazanmıştır. Paçaları katlanarak kısa olarak kullanılan kumaş pantolonlar altına düztaban bir ayakkabı ile kullanıldığında spor bir görüntü elde edilmesini sağlamaktadır. Bol olarak kullanılan bu modeller son yıllarda hanımların spor şıklığı yakalamalarını sağlamıştır.

Klasik Görüntünün Anahtarı Kumaş Pantolonlar

Uzun yıllardır resmi bir hava kazanmak isteyen hanımlar kumaş pantolon tercih etmişlerdir. Son yıllarda modelleri artan kumaş pantolon modelleri klasik bir görüntü kazanmanın alternatiflerini arttırmıştır. Aşağıya indikçe darlaşan modeller genellikle belden pilelidir. Kumaş pantolonlar yüksek bellide olabilirler. Bu modeller bilekte kalıp daha modern bir görüntü elde etmeyi sağlar.

Bol Paça Kumaş Pantolonlar

Çok fazla çeşidi olan kumaş pantolonların bol paçalı modelleri son yıllarda oldukça dikkat çekmektedir. Salaş bir görüntüye sahip olan bu modeller kombinlendiği parçalara göre modern veya spor olabilirler. Hem rahatlığın anahtarını sunarken hem de şık olmanın garantisini veren bu modellerde ayakkabılar topuklu tercih edilip pantolonla gizlenirse bacakların daha uzun gözükmesini sağlar.
Kumaş pantolonlar birçok modeli ve seçeneği ile her sene olduğu gibi bu sene de vitrinleri ve hanımları süsleyecek gibi gözüküyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.