Listiyo Size Nasıl Destek Oluyor?

262
Listiyo Size Nasıl Destek Oluyor?

Ülkemiz, haftalardır ardı ardına meydana gelen depremler ve yıkıcı sonuçlarıyla keder içinde. Hepimiz, yaşananları derin bir üzüntüyle takip ediyoruz, benliğimizin derinliklerinde hissettiğimiz bu kayıpların üstesinden gelmenin, yaralarımızı sarmanın yollarını arıyoruz.

Acılarımızı birlikte, el ele vererek hafifletebiliriz ancak önümüzde uzun ve zorlu bir süreç var. İyileşmek aylar, yıllar alacak ve düzenli desteklerle ilerleyebilecek. Yapacağımız yardımların organize ve planlı olması, tahmin ettiğimizden çok daha fazla cana yardım edebileceğimiz anlamına geliyor. Dayanışmamız, ancak bu şekilde olursa etkili olacaktır.

Listiyo Size Nasıl Destek Oluyor?

Listiyo’yu kısaca istek, hediye ve ihtiyaçlarınız için birçok türde liste oluşturabileceğiniz, bu listelere online ya da fiziksel mağazalardan istediğiniz ürünleri ekleyip ardından listelerinizi çevrenizle paylaşarak size sadece istediklerinizin alınmasını sağlayabileceğiniz ücretsiz bir liste oluşturma platformu olarak tanımlayabiliriz.

Bu zorlu dönemde “Biz ne yapabiliriz?” diye düşündük ve platformumuzu, sizin desteklerinize destek olması için şekillendirdik. Sizlere, ihtiyaçlarınızı tek bir yerde toplayabileceğiniz ve kolayca paylaşabileceğiniz, rehber niteliğinde bir alan sunmayı amaçladık. Bunun için de uygulamamızı olabildiğince fayda sağlayacak biçimde kullanılabilir hale getirdik.

Hemen sitemize üye olabilir, istediğiniz sayıda “Bireysel İhtiyaç Listesi” veya “Başkası İçin Yardım Listesi” oluşturabilir, ihtiyaç duyulan ürünleri istediğiniz mağazadan kolayca ekleyebilir ya da Koleksiyon Listelerimizde bulunan Yardım kategorisinde önerdiğimiz ürünleri kolayca kendi listelerinize ekleyebilirsiniz.

Hazırladığınız listeleri de çevrenizle paylaşarak, ihtiyaç duyulan malzemelerin, istenen miktarda satın alınıp doğru yerlere veya kişilere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ancak birlik olursak tekrar ayağa kalkabiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.