Kadınlar Duysun

Manisa’da ard arda şiddetli depremler

22.01.2020
4.143
Manisa’da ard arda şiddetli depremler

Manisa’da 22.22’de 5.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. 5,4 büyüklüğündeki depremden yaklaşık 3 dakika sonra 4,4 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. Deprem, İstanbul, İzmir ve Bursa’da da hissedildi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Akhisar ilçesinde saat 22.22’de 5,4 büyüklüğünde deprem kaydedildi.

Yerin yaklaşık 6,98 kilometre derinliğinde gerçekleşen deprem İzmir, Manisa, Aydın ve Denizli’nin yanı sıra İstanbul, Yalova ve Bursa’da da hissedildi.

Deprem sonrası açıklamalarda bulunan Akhisar Belediye Başkanı, “Şehir merkezinde ciddi sıkıntı yok, yıkılmış bina haberi de gelmedi. Musalar köyüne ulaşmaya çalışıyoruz” dedi.

Saat 17:46’da 4.1 Şiddetinde Deprem

Manisa’da deprem meydana geldi, saat 17:46’da gerçekleşen deprem çevre illerden de hissedildi. Kandilli Rasathanesi’nin aktardığı son dakika bilgisine göre Manisa’nın Sungullu ilçesinde 4.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Yunusemre ilçesinde saat 17.46’da 4,1 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Deprem, yerin yaklaşık 14,5 kilometre derinliğinde meydana geldi.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.