Mart Ayındaki Tutulmalar Burçları Nasıl Etkileyecek

36.735
Mart Ayındaki Tutulmalar Burçları Nasıl Etkileyecek

2016 Mart ayı burçları yakından ilgilendiriyor. Peki bu ay içinde gerçekleşecek olan Güneş ve Ay Tutulmaları’nın kişiler üzerindeki etkisi ne? Değişimlere hazırsınız veya değilsiniz! Özellikle 9 Mart – 23 Mart 2016 tarihlerindeki tutulmalarla birlikte hayatınızda çok şey değişebilir. Önümüzdeki günlerde yaşanacak olan Güneş ve Ay Tutulmaları, burçları kontrolü dışında yönlendiriyor. Kendinizi, konumunuzun dışına atarak beklenmedik şekilde hareket edebilirsiniz. Bu durum endişeye sebep olmamalı. Tam tersine lehinize de çevirebilirsiniz.

Yılda ortalama 4 ile 6 defa oluşan tutulmalar, hayatı büyük oranta etkisi altına alabilmektedir. Olaylar karşısında yaptıklarınıza ve davranışlarınıza şaşırdığınız dönemler, elinizde olmadan, istemeyerek aldığınız kararlar oluyordur. Tutulma evreleri de tam olarak bunu teşkil etmektedir. Bu nedenle tutulmalar hayatımızın gidişatı açısından oldukça önemlidir. Size, güneş ve ay tutulmalarını takip etmenizi, herhangi bir konu hakkında harekete geçmeden, önemli kararlar almadan önce kısa bir süre beklemenizi tavsiye ediyoruz. Tutulmalar aynı zamanda derin ön yargıları kırar, kalıpların dışına çıkmanıza yardımcı olur. Bu dönemi iyi değerlendirebildiğinizde hayata bakış açınızın değiştiğini göreceksiniz. Tavsiyemiz bol meditasyonla, affetme çalışmaları yapmanızdır. Başta kendinizi, geçmişinizi, insanları, yaşanmışlıkları ve tüm olumsuzlukları affedin.

2016 Mart ayı Güneş ve Ay tutulmaları; yeni başlangıçlar, işinizdeki hedefleriniz, aşk, romantizm, sadelik, küskünlüklerin son bulması, çeşitli deneyimler ve hayatınızı güzelleştirmeniz için size iyi fırsatlar sunuyor.

9 MART 2016 GÜNEŞ TUTULMASI ETKİLERİ

9 Mart 2016 Güneş Tutulması etkilerini tüm burçlar derinlemesine hissedecek. Eskilerin, yıranmışlıkların, tekdüze gidişatların sonunun habercisi bir tutulmayla karşı karşıyayız. Yeni başlangıçları müjdeleyen güneş tutulması, hareketli bir sürecin başlangıcıdır. Etkisi ise oldukça uzun sürüyor. Tutulma başlamadan 1 ay önce etkisini hissedebildiğimiz bu süreç, sonlandıktan sonra bizi yaklaşık 3 ay daha etkisi altında tutacak. Yeni dönemin başlangıcıyla birlikte alışkanlıklarınızı, yaşam tarzınızı gözden geçirebilirsiniz. Aynı zamanda kendinizi yenilemeniz için en iyi zaman olduğunu söyleyebiliriz. Balık burcunun 4.derecesinde gerçekleşecek olan Güneş Tutulması, karmaşık ruh halini ön plana çıkarabilir ve bu sebeple gel-gitler yaşanması olasıdır. Tüm burçların az çok etki altında olduğunu bilerek davrandığımızda, hayatı daha iyi yönlendirebilir, önemli fırsatları değerlendirebiliriz. Hiç hesapta olmayan gelişmeler karşısında aşırı tepkiler, davranışlar sergilememeye ve anlık kararlar vermemeye çalışılmalı. Toplumun büyük kesimini etkileyecek olan ay tutulması; değer yargıları ve vicdanların da sorgulanmasına neden olacak.

23 MART 2016 AY TUTULMASI ETKİLERİ

2016 Mart ayı ay tutulması ayın 23’ünde gerçekleşecek ve etkilerini özellikle duygusal manada hissettirecek. 23 Mart Ay Tutulması, Güneş Tutulması’nın devamı ve tamamlayıcısı niteliğindedir. 9 Mart Güneş Tutulması ile birlikte başlayan projeler ve oluşumların, 23 Mart Ay Tutulması ile birlikte tamama ermesi kaçınılmazdır. Duyguların tavan yaptığı bu tutulma kişilerin daha objektif olabilmelerine olanak sağlar. Yeni aşk, yeni iş ve ilişkiler için tam zamanı diyoruz. Ay tutulması ile bir anlamda fabrika ayarlarınıza geri dönebilirsiniz. Duygusal bağlamda silkelenerek, ruhunuzdaki ağırlığı atabilmenizi mümkün kılıyor. Bu da sizin her alanda doğru kararlar alabilmeniz ve ileriye yönelik adımlar atabilmeniz demektir.

2016 Mart Ayı Ay ve Güneş Tutulmaları En Çok Hangi Burçları Etkileyecek?

2016 Mart ayı tutulmaları balık burcu ve başak burcu başta olmak üzere ikizler ve yay burçlarını etkiliyor. Diğer burçların hayatlarına yansıyan etkileri, uzun süreli ve köklü değişimlere sebep olur nitelikte olmayacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. cemile sandal dedi ki:

    boga burcu yorumunedir şanslarım acıkmıelimetoplu para veya madi durumum nasılolcak