Merkür Aslan Burcunda Bu Tarihlere Dikkat

26.706
Merkür Aslan Burcunda Bu Tarihlere Dikkat

Venüs’ten sonra Merkür Aslan Burcu’na geçiş yapıyor. Etkileri; egoist tutum, ben merkezci yaklaşım, ukala tavırlar ve en iyi ben bilirimler. Merkür Aslan burcundayken bu tip insanlarla daha sık karşılaşabilirsiniz veya çok iyi tanıdığınız birinin davranışları bu yönde değişirse şaşırmayın.

31 Temmuz’a kadar Aslan Burcu’nda kalacak olan Merkür düşünce sistemimizi etkileyecek. Aslan burcu gururu, egoyu, ihtişamı, canlılığı, lüksü temsil eder. Yönetici ruhu onu her şeyi idare etmeye yöneltir. Merkür’ün Aslan burcuna geçişi ile bir aydınlanma hissedeblirsiniz. Olaylara çözüm odaklı yaklaşabilir, yaratıcı şeyler planlayabilir, daha pratik olabilirsiniz. Bu durum çalışanların fazlasıyla işine yarayabilir. Kişisel çıkarlarınızı ön planda tutabilir, zevkleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Merkür Gezegeni Aslan Burcu’na geçiş yaptığı anda fiziksel bir takım değişiklikler de oluşabilir. Bel ve sırt ağrılarına dikkat etmelisiniz. Bunun birlikte kişisel bakımınıza daha fazla önem verebilirsiniz. Fiziği pek iyi olmayanlar bu durumdan rahatsızlık duyarak diyete başlayabilirler. Yani kısaca Aslan Burcu’nun özelliklerini kısa süre de olsa taşıyacaksınız.

Merkür Aslan Burcunda ise şanslısınız ve değerlendirmelisiniz. Ne istediğini bilen, nitelikli, öz verili ve başarılı bir tutum sizlerle demektir. Bu durumu hem iş, hem de özel hayatınıza yansıtmalısınız. Aslan Burcu Merkür’de iken kendi fikir ve düşüncelerinizi daha çok önemsersiniz. Herkesin fikri birdir ama sizinki tektir. Bu dönem eleştirilmeyi pek sevmeyeceksiniz. Tepki verip ortamı terk edebilirsiniz. Bencil ve egoist tutumlardan uzak durmaya çalışın. Merkür Aslanda iken dikkat çekici, etkileyici ve iddialısınızdır. Dikkat etmeniz gereken en önemli şey, kendi fikirlerinizi karşınızdakilere kabul ettirmeye çalışmamaktır. Yoksa ilişkileriniz yara alabilir. Sanatçı ruhunuz ön plana çıkar. Çocuklara ve canlılara daha da yakınlaşırsınız.

Merkür Aslan Burcun’da iken yeni iş kurmak, yer değiştirmek, yeni bir aşka başlamak ve eğlenmek yapılabilecek en iyi şeylerdendir. Başarısız olma oranınız oldukça düşüktür. Bu süreçte içinizde bitmek tükenmek bilmeyen enerji, yoğun bir istek ve sevgi duyacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.