Kadınlar Duysun

Merkür Başak Burcunda 12 Eylül 2017

12.09.2017
70.821
Merkür Başak Burcunda 12 Eylül 2017

Merkür Başak Burcuna geçiş yapıyor. 12 Eylül 2017 tarihinden itbaren Başak Burcu ile yeni serüvenlere ışık tutan Merkür 29 Eylül’e kadar Başak burcunda gerilemeye devam edecek.

Merkür Gerilerken Siz Sakın İlerlemeyin

12 Eylül tarihinden itibaren denge korumakta güçlük çeken Burçlar “hay aksi yine ne oluyor!” gibisinden tepkiler verebilirler. Gökyüzünü ve gezegen hareketlerini takip edenler Merkür Retrosu nedi iyi bilirler. Aman diyelim tıkanan işleri zorlamayın, eksik kalanları tamamlamak için ısrar etmeyin ve eleştirirken eleştirinin dozunu kaçırmayın. Merkür Gerilemesi olağan sürecinde ilerleyen her şeyi de beraberinde geri gitmeye zorluyor. Hayatınızda herhangi bir gerileme olmasa da, yaşanan duraksamayı net şekilde hissedebilirsiniz.

Başak Burcu astrolojide önemli yer kapsar. Her şeyi analiz etmekle ve detaylandırmakla meşhurdur. Zaten başlı başına sıkıntılı düşüncelere sahip olan bu burcun etkisi Merkür Retrosu ile bir araya gelince yapılması gereken tek şey etkisini yitirene kadar sessizce beklemek olmalıdır. 12 Eylül 2017 tarihinde başlayan Merkür Retrosu Etkisi, 29 Eylül 2017 tarihine kadar sürerken, etkisi başladıktan sonraki geçen zamanda her gün etkisini azaltarak yitiriyor.

Merkür Retrosu sürerken beyinsel faaliyetler artıyor. Daha kontrolcü ve detaylara önem veren biri haline gelebilirsiniz. Sorunlara kendinizce arayıp bulacağınız hiçbir çözüm işe yaramayacaktır. Bunun yerine hayatınızda iyi gitmeyen şeylerle ilgili tespitler yaparak bunlar üzerine düşünebilirsiniz. Ancak Merkür gerilerken ileriye yönelik hiçbir konuda adım atmamalısınız. Hem bu sayede kendinize ve hayata zaman tanımış olur ve gerileme son bulduğunda en doğru kararın ne olduğunu daha net bulursunuz. Merkür Retrosunda yapılmaması gerekenler hesap kitap işleri, yeni girişimler, iş değişikliği, mevcut özel hayatta alınacak olan ciddi kararlar ve eğitimde farklılıklardır. Yapabileceğiniz şeyler arasında ise size keyif veren risk içermeyen spor, zihin egzersizlerine yönelik kişisel gelişim çalışmaları, bulmaca çözmek ve bakım yapmak yer alabilir.

Merkür Retrosunun Burçlara Etkisi

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.