Merkür Güneşin Kalbinde, Bu Tarihlere Dikkat

34.481
Merkür Güneşin Kalbinde, Bu Tarihlere Dikkat

Merkür 9 Mayıs’ta Güneş’in kalbine doğuyor. Bir süre orada kalacak ve bu durum her burca çok önemli fırsatlar sunacak. Merkür her tür algılama, iletişim, düşünce ve konuşmanın baş temsilcisidir. Bir asırda toplam 13 kere gerçekleşen bu olayı dikkate almalı ve önemsemelisiniz. Elinize bir kalem kağıt alın veya telefonunuza belirttiğimiz tarih ve saati not edin.

9 Mayıs 2016 Pazartesi 17:12 ile 10 Mayıs 07:41 arası Merkür Güneş’in kalbine geçiyor. Bu tarihler arası ender şekilde gerçekleşen bir olaya tanık olacağız. Bu olay gerçekleştiğinde Merkür Güneşin kalbine oturacak. Bunun bir diğer adı “Cazimi” dir. Bu olayın etkileri ilk oluşuma oranla azalarak devam etse de tam 1 hafta boyunca sürecek. Etkilerini lehinize çevirebilmek için önerilerimizi dikkate almanızı tavsiye ediyoruz.

DÜŞÜNCELERİNİZE DİKKAT EDİN!

Merkür Güneş’in kalbine geçtiğinde tüm evrende sonsuz iletişim hakim olacak. Bu da demek oluyor ki sizin sesiniz ve istekleriniz önem kazanıyor. Evrenin taleplerinize olumlu yanıt vermesini istiyorsanız, özellikle belirttiğimiz saatler arası sözlerinize ve düşüncelerinize dikkat etmelisiniz. Tavsiyemiz öncelikle rahatlayın, ruhunuzu dinlendirin, beyninizi ve düşüncelerinizi arındırın. Daha sonra isteklerinize odaklanın. Yapabilecekleriniz arasında yoğa, meditasyon, dua, dileklerinizi sesli şekilde belirtmek veya not almak ta olabilir. Mümkünse bu saatler arası yalnız kalın.

Merkür’ün Dünya ve Güneş’in arasına geçisini Türkiye’den gözlemleyebilirsiniz. Bir sonraki geçiş ise tam olarak 11 Kasım 2019’da gerçekleşiyor. Bu tür olaylar evrenin bize verdiği büyük ve ender şanslardan. Değerlendirebilmenizi dileyerek burcunuzun gereksinimlerine ve ne şekilde etkilenebileceğinize göz atalım.

AŞAĞIDAKİ RESİMLERE TIKLAYARAK BURCUNUZA OLAN ETKİSİNİ OKUMAYI UNUTMAYIN

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.