Merkür İkizler Transiti Burç Yorumları – 30 Nisan 2022

5.371
Merkür İkizler Transiti Burç Yorumları – 30 Nisan 2022

30 Nisan 2022 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. 23 Mayıs 2022 tarihine kadar orada kalacak. Merkür düşünce ve iletişim evidir. Bu yüzden iletişim alanında kendinizi biraz kararsız hissedebilirsiniz. İkizler burcunun enerjisi Merkürle birleşecek ve hayatınızda yeni adımlar atmaya daha cesaretli olacaksınız. Halledilmesi gereken işler var ise bunları bir an önce toparlamak öncelikleriniz arasında yer almaya başlayabilir.

Koç: Farklı bakış açılarına sahip olmak isteyecek ve çevrenizdeki insanlardan fikir alışverişlerinde bulunmaya özen göstereceksiniz. Düşünce ve duygularınızı yazarak anlatmaya odaklanın. Daha öncesinden yapmış olduğunuz çalışmaları gözden geçirmek için oldukça verimli bir döneme adım atıyorsunuz. Sizin için önemli olan evrakları yedeklemeyi unutmamalısınız.

Boğa: Parayla ilgili konular ön plana çıkacak bu alanlarda daha mantıklı kararlar verebileceksiniz. Kaynaklarınızı en iyi şekilde yönetmenin yollarını arayabilirsiniz. Seyahatte ve eğitimle ilgili bazı harcamalar gündeminize gelebilir. Ödemelerde yaşamış olduğunuz gecikmelere hazırlıklı olmalı, tedbirli davranmalısınız. Belli başlı borçları yapılandırmak için yeni bir sürece adım atabilirsiniz.

İkizler: İkili ilişkiler ön plana çıkmaya başlayacak. Karşınızdaki insanların sözlerine dikkat edecek ve onları rahatlıkla etkileyeceksiniz. Bu dönem içerisinde zihniniz çok aktif olabilir, bu yüzden kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Oldukça hareketli bir evreye geçiş yaptığınız için karar vermekte zorluk yaşayabilirsiniz. Hayatınızda ilgili alacak olduğunuz önemli kararları bir süre daha ertelemenizde fayda var.

Yengeç: Yurtdışı ile ilgili konular, eğitimler ve seyahatlerle ilgili yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Sıradışı durumlar üzerine çalışacak, ilginç insanlarla tanışabilirsiniz. Online ya da yüz yüze olan grup çalışmalarına dahil olabilir, yeni dernek ve organizasyonlarda aktif bir rol oynayabilirsiniz. Grup çalışmaları içerisinde bulunmak sizi rahatlatacak ve özgürleştinizi bir kez daha net bir şekilde anlayacaksınız.

Aslan: Sosyal hayatınız giderek ön plana çıkmaya başlıyor. Bol bol konuşmalar yapabilir, çevrenizdeki insanlarla fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Grup içerisinde kendinizi iyi ifade edebileceksiniz. Önemli kararlar almak için güzel bir zaman değil bu yüzden kararlarınızın üzerine biraz daha düşünmeli, objektif bir şekilde yaklaşmaya özen göstermelisiniz.

Başak: Kariyerle alakalı konular yavaş yavaş ön plana çıkmaya başlayabilir. Kendiniz için alacak olduğunuz kararlar üzerinde çok fazla düşüneceksiniz. Yeni başlangıçlar yapmadan önce Merkür’ün retro hareketinden çıkmasına dikkat etmelisiniz. Hayatınıza alacak olduğunuz insanları eleştirmeyin, çevrenizdeki kişileri olduğu gibi değerlendirmeli ve kabul etmeye odaklanmalısınız.

Terazi: İnançlarınız da ve görüşleriniz de belli başlı değişiklikler söz konusu olmaya başlayabilir. Kendinizi ve çevrenizdeki insanların düşüncelerini sorguladığınız bir evreye adım atıyorsunuz. İnandığınız konular üzerine daha fazla bilgi toplamak isteyecek, araştırmalar yapacaksınız. Manevi anlamda kendinizi geliştirmek için yeni çalışmalara katılabilir, bu alanlarda yenilikler sergileyebilirsiniz.

Akrep: Parasal meseleleri çok fazla kafa yorabilir ve bunun üzerine çevrenizdeki insanlarla konuşma gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeleriniz ile ilgili sorunlar söz konusu olmaya başlayabilir. Bazı aksaklıklara karşı tedbirli bir şekilde davranmak için kaynaklarınızı en iyi şekilde yönetmeyi odaklanmalısınız. Duygusal anlamda manipülasyona uğradığınız bir konu üzerine tekrar düşünebilir ve güvendiğiniz birinden akıl almak isteyebilirsiniz.

Yay: İkili ilişkileriniz ön plana çıkmaya başlayacak ve iletişiminize oldukça özen göstereceksiniz. İlişkiniz hakkında ciddi kararlar almaktan bu dönem içerisinde uzak durmalısınız. Olaylara kendi açınızdan değil partneriniz açısından da yaklaşmak içinizi rahatlatmaya yetecek durumlardan bir tanesi olarak karşınıza çıkacak. Fiziksel anlamda yenilenmeye ihtiyacınız olduğunu düşünebilir, bu yüzden yeni bir spor veya başka bir aktiviteye dahil olabilirsiniz.

Oğlak: İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili durumlar ön plana çıkmaya başlayacak. İş yerindeki düzensizlikleri tespit edecek ve bu alanlarda yeni düzenlemeler gerçekleştireceksiniz. Sizin için önemli olan dosyaları ve evrakları yedeklemeyi ihmal etmemelisiniz. Kendinizi özgür bir şekilde ifade edebileceğiniz farklı alanlarla karşılaşabilirsiniz. Maddi anlamda daha fazla kaygılanmamak için tedbirli davranmaya çalışacaksınız.

Kova: Geçmişle alakalı bağlantılarınız tekrar zihninizi bulandırmaya yetebilir. Bu yüzden geçmişteki ilişkilerinizi daha fazla düşünebilir ve özellikle eski aşklar gündeminize gelebilir. Eski sevgiliniz ile bir arada olmak isteyebilir, içinizde kalan duyguları aktarmaya odaklanın. Karşınızdaki kişilere karşı duygularınızı anlatırken kendinizi daha net ifade edip edemediğiniz hakkında tedirginlik yaşayabilirsiniz. Her ne kadar tedbirli olsanız da iletişiminize dikkat etmeye çalışmalısınız.

Balık: Evinizde ilgili konular gündeminizde yer almaya başlayacak. İşe yaramayan eşyalar var ise bunları elden çıkarmaya odaklanacak veya yeni eşyalar almak isteyeceksiniz. Yapılacak olan tamir ve tadilat var ise bunlara zaman ayırmak için çaba sarf edebilirsiniz. Ertelemiş olduğunuz işlere başlamak için verimli bir zamana adım atıyorsunuz. Sizi kararsızlığa iten durumların üzerine tekrar düşünmeli, yeni kararlar almaktan kaçınmayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.