Merkür Retrosu Burç Yorumları – 14 Ocak 2022

13.815
Merkür Retrosu Burç Yorumları – 14 Ocak 2022

14 Ocak 2022 tarihinde Merkür retro hareketine başlayacak ve 26 Ocak tarihinde son bulacak. İletişim ile ilgili her duruma biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir. Özellikle kendinizi ifade ediş biçiminizde belli başlı sıkıntılar ortaya çıkabilir. Sizi rahatsız eden ortamlardan uzak kalmalı, çevrenizdeki insanlarla inatlaşmalar yaşamamalısınız. Yalnız kalarak kendinizi dinlemeli, kendinize zaman tanımalısınız.

Koç Burcu Merkür Retrosu Yorumu

Arkadaşlarınızla aranızda iletişim sıkıntıları söz konusu olabilir. Yanlış anlaşılan durumlardan dolayı ikili ilişkilerde problemler ortaya çıkabilir. Eski arkadaşlarla bir araya gelebilir, grup çalışmaları içerisine dahil olabilirsiniz. Geleceğiniz ile ilgili alacak olduğunuz kararları ön plana çıkaran konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Tanıdıklarınızdan güzel haberler alabilirsiniz.

Boğa Burcu Merkür Retrosu Yorumu

İş hayatınızla ilgili yapacak olduğunuz yenilikler söz konusu olabilir. Gecikmeler yaşadığınız durumlar varsa bunlarla ilgili projelere adım atmak isteyebilirsiniz. Fikirlerinizi aktarırken kendinizden emin olmak isteyeceksiniz. Daha öncesin çalıştığınız iş yeriniz varsa burayla ilgili yeni bir gelişim yaşayabilirsiniz. Fikirlerinizin önemsenmediğini duymak sizi rahatsız edebilir.

İkizler Burcu Merkür Retrosu Yorumu

Yabancılarla ilgili iletişim sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Eğitim veya hukukla ilgili yapacak olduğunuz çalışmalar varsa buralarda çalışmalar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda yaşamış olduğunuz problemler yüzünden kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Maddi durumunuzu güçlendirmeye çalışacaksınız. Evinizin içerisinde düzenlemeniz gereken durumlar karşınıza çıkabilir.

Yengeç Burcu Merkür Retrosu Yorumu

Hayatınızda yeni kararlar almak isteyeceksiniz. Yeni başlangıçlar yapmak sizi her ne kadar zor gelsede zaman içerisinde alışabileceksiniz. Geciken işleriniz varsa bunlar ilgili acele etmeniz gerekebilir. Hesaplarınızı kontrol etmeli, karşınıza çıkan terslikleri aşmaya çalışmalısınız. Kendinizi bu dönem içerisinde ifade etmek sizin için oldukça önemli olacak. Parayla ilgili ufak tefek sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Aslan Burcu Merkür Retrosu Yorumu

lişkileriniz ile ilgili durumlar ön plana çıkabilir. Partnerinizle birlikte alacak olduğunuz kararlar sayesinde kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. Geçmişten gelen konular varsa bunları da halletmek isteyebilirsiniz. Kendinizi geçmişe kitlenmemeli, elinizden geldiğince geleceğinize odaklanmalısınız. Gözden geçireceğiniz bir kaç durum karşınıza çıkabilir.

Başak Burcu Merkür Retrosu Yorumu

İş hayatınızdaki sorunları düzeltmek için verimli bir zamana adım atıyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları elinizden geldiğince en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. Evraklarınızı ve dosyalarınızı yedeklemelisiniz. Bu dönem içerisinde elektronik eşyalara biraz daha dikkat etmeli, özellikle yeni bir eşya almamaya çalışmalısınız.

Terazi Burcu Merkür Retrosu Yorumu

Aşk hayatınızla ilgili konular ön plana çıkabilir. Eski aşklarınız tedafüi karşınıza çıkabilir ve istemeseniz de iletişim içerisine girebilirsiniz. Karşınızdaki insanları bu dönem içerisinde sözlerinizle zedeleyebilirsiniz. Bu yüzen biraz sakin kalmalı, kendinizi kontrol edemediğiniz durumlardan uzaklaşmalısınız.

Akrep Burcu Merkür Retrosu Yorumu

Ailenizle birlikte yaşayacak olduğunuz sorun yüzünden kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Geçmişten gelen aile içi sorunlar karşınıza çıkabilir. Yanlış anlaşılmalardan uzak durmalısınız. Çocuklarınız varsa onların sorunlarıyla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Alacak olduğunuz yeni kararlar varsa bunlar üzerine de yoğunlaşabilirsiniz.

Yay Burcu Merkür Retrosu Yorumu

Kardeşleriniz veya kuzenlerinizle ilgili yeni gelişmeler sizinle olabilir. Uzun zamandan beri görmediğiniz akrabalarınızla görüşme fırsatı elde edebilirsiniz. Ertelemiş olduğunuz eğitim veya kurs varsa bununla ilgili olumlu bir gelişme yaşayabilirsiniz. Kendinizi geliştirmeye çalışacaksınız. Fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız.

Oğlak Burcu Merkür Retrosu Yorumu

Ödemeler ve hesaplarla ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Harcamalarınıza bu dönem içerisinde dikkat etmeye çalışmalısınız. Yapacak olduğunuz plan değişiklikleri varsa bunlar üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Yeni bir iş teklifi alabilir, kendinizi bu alanlarda geliştirmeye çalışabilirsiniz. Fikirleriniz başkaları tarafından dikkat çekmeye başlayabilir.

Kova Burcu Merkür Retrosu Yorumu

Kendi içinize dönmek isteyeceksiniz. Yalnız kalmak bu dönem içerisinde size iyi gelecek. Duygusal anlamda sizi sıkan konular varsa bunları geliştirmeye çalışabilirsiniz. Geçmişinizle barışacak, yeni planlamalar içerisine gireceksiniz. İşinizle ilgili alacak olduğunuz kararlar da belli başlı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda kafanıza takılan durumları halletmeye çalışacaksınız.

Balık Burcu Merkür Retrosu Yorumu

Yakın çevrenizle ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kendi içinizde çözmeniz gereken durumlara öncelik vermeniz sizin için önemli olacak. Arkanızdan iş çeviren kişiler varsa bunları hayatınızdan uzaklaştırmanız gerekebilir. Size iyi gelen kişilerle vakit geçirmek sizin için en iyisi olacaktır. Maddi anlamda sizi zorlayan konular varsa bunlarda düzenleme yapmak isteyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.