Mini gelinlik modelleri 2017

Mini gelinlik modelleri 2017

Mini gelinlik modelleri 2017

Gelenekselleşmiş uzun gelinliklerin yanı sıra mini gelinlik modelleri 2017 tasarımlarında da oldukça konuşulan gelinlik modelleri arasında yer almaktadır. Özellikle kısa boylu gelin adayları tarafından çok fazla tercih edilen mini gelinlikler yaz aylarında kır düğünlerinde hoş bir görünüm yaratmaktadır. Bu gelinlikleri tercih eden gelin adaylarının sayısı giderek artmaktadır. Çeşitliliğiyle düğünlere renk katacak mini gelinlikler şık, zarif ve sevimli görünümleriyle sizi hayallerinizdeki görünüme yaklaştıracaktır.

Mini kabarık gelinlik modelleri:

Mini gelinliklerde de uzun gelinlikler gibi dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar bulunmaktadır. Bunların başında vücut tipinizin gelinlik modeline uygunluğu yer almaktadır. Eğer beğendiğiniz gelinlik kusurlarınızı kapatmıyor aksine ön plana çıkarıyorsa bu gelinlik modelini kesinlikle tercih etmemeniz gerekmektedir. Eğer basen bölgenizde fazlalık olduğunu düşünüyorsanız dar gelinliklerin yanı sıra 2017 kabarık gelinlik modellerinin tercihi sizi kusursuz bir görünüme sokacaktır.

Mini kuyruklu gelinlik modelleri:

Sizi daha uzun gösterebilecek kuyruklu gelinlikler özellikle mini gelinlik modelleriyle harika bir ambiyans yaratacaktır. Önü mini arkası uzun gelinliklerden veya mini gelinliklerin arkasında kuyruklu modellerden giymek istiyorsanız öncelikli olarak vücut tipinizin buna uygun olup olmadığını düşünmelisiniz.

Mini dantelli gelinlik modelleri:

Sadeliğin zarafetle buluştuğu noktaya birbirinden hoş tasarımlarıyla 2017 dantelli gelinlik modelleri ile ulaşabilirsiniz. Bu modellerin mini elbiselere uyarlanmasıyla kır düğünlerinin çok tercih edilen modelleri arasında yer almaya başlamıştır. Özellikle yaka veya etek kısmında kullanılan dantel detayları sizi muhteşem bir görünüme kavuşturacaktır.

Mini gelinlik modelleri 2017

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.