Monotonlaşan İlişkilere Öneriler

72.446
Monotonlaşan İlişkilere Öneriler

Çok güzel giden bir ilişkiniz var, birbirinizi de çok seviyorsunuz ama sanki bir şeyler eksik gibi geliyor. Panik yapmayın, sorun sadece ilişkinizin biraz monotonlaşması. İhtiyacınız olan tek şey ilişkinize daha fazla heyecan katmak. Yani aşkınızı tekrar canlandırmak için kolları sıvamanız gerekiyor.

1. Klasik bir soru gibi görünsede, sevgilinize günün nasıl geçtiğini sormak, onunla ilgilendiğinize dair karşı tarafa mesaj iletir ve sevgiliniz kendini değerli hisseder.

2. Hep erkekler iltifat edecek diye bir şey yok. Erkek arkadaşınıza bugün çok hoş görünüyorsun ya da onunla beraber olduğunuz için kendinizi ne kadar şanslı hissettiğinizi söylemekten kaçınmayın.

3. Her akşam televizyon seyretmek alışkan haline geldiyse hemen bu gidişe bir dur demelisiniz. Akşamları beraber yapacağınız kısa yürüyüşler ilişkinizi canlı tutacaktır.

4. Küçük oyunlar oynayın. Mesela birbirinizin olumlu özelliklerini sayın. Bu sevgilinizin olumsuz yönlerini unutup, olumlu yönlerine yönelmenizi, neden onu sevdiğinizi tekrar hatırlamınızı sağlayacaktır.

5. Hergün başbaşasınız ama evde… Şık bir restaurantta yer ayırtın ve başbaşa bir yemek yiyin.

6. Ev ile ilgili sorumlukları aranızda paylaştırın. Böylelikle bütün işlerin sizin omuzlarınızda olduğu hissiyatından kurtulacaksınız.

7. Sevgilinizin süpriz yapmamasından şikayetçi misiniz? Arada sırada yapacağınız süprizlerle onu şaşırtın. İnanın bu sefer oda kendini sizin için birşeyler yapmak zorunda hissedecek.

8. Durup dururken sanki bir kutlama yapacakmışınız gibi hazırlanın, şık bir sofra kurun. Romantik bir gün geçirmek için özel günleri beklemenize gerek yok.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.