Kadınlar Duysun

Müge Anlı çileden çıktı: Benimle dalga geçiyorsunuz kendimi zor tutuyorum!

21.04.2021
1.336
Müge Anlı çileden çıktı: Benimle dalga geçiyorsunuz kendimi zor tutuyorum!

Müge Anlı evlilik beklerken 183 bin lirasından olan damatların hikayesinde çileden çıktı! Halil Kurt’la ortaya çıkan gerçekler…

Müge Anlı evlilik beklerken 183 bin lirasından 3 damadın dolandırılma olayında çileden çıktı! Halil Kurt’la ortaya çıkan gerçekler Atv canlı yayında Müge Anlı ile Tatlı Sert izleyicilerini şoke etti. Müge Anlı’da ‘bu kadarı da olmaz artık’ dedirten sahte gelinlerin dolandırıcılık olayınd apeş peşe gelen iddialar milyonları ekran başına kilitledi. Üvey anneannesi aracılığıyla iki kez sahte gelin ile tanışan Halil Kurt toplamda 100 bin lira dolandırıldı. Ardından 2 damat adayının daha ortaya çıkmasıyla şaşırtan gelişmeler yaşandı. Sahte gelin skandalında ismi geçen aracı üvey anneanne Özden Kum ise yaptığı açıklamalarla yine herkesi şaşırttı. Kum’un sözleri karşısında şoke olan Müge Anlı, çileden çıktı. İşte Afyonkarahisar’da bahsi geçen ‘sahte evlilikle dolandırıcılık çetesi’ mağdurları…

Müge Anlı evlilik beklerken 183 bin lirasından 3 damadın dolandırılma olayında çileden çıktı! Halil Kurt’la ortaya çıkan gerçekler Atv canlı yayınında herkesi şaşkına uğrattı.

İki kez dolandırılan ve sahte gelinlere 100 bin lirasını kaptıran 25 yaşındaki Halil Kurt ile annesi, Müge Anlı canlı yayında, “Paramızı geri istiyoruz. Suçlular cezalandırılsın” ifadelerini kullandı. Sahte gelin skandalında ismi geçen aracı kadın Özden Kum ise yaptığı açıklamalarla yine herkesi şaşırttı.

Rahat tavırlarıyla dikkat çeken Özden Kum’un açıklamaları karşısında şoke olan Müge Anlı ise çileden çıktı. Anlı, canlı yayında şu ifadeleri kullandı: Yani benimle dalga geçiyorsunuz da umurunda mı derseniz hayır hiç umurumda değil ama kendimi zor tutuyorum.

Sizin de kalbinizi kırmak istemiyorum. Hukuk karar versin ne olacağına. Siz dalga geçmeye çalışıyorsunuz. Bir tek benimle değil bence bizleri izleyen herkesle.

‘Hanımefendi niye buna bulacağınız 20 yaşındaki kız, bir tane çerez için gelsin Gaziantep’ten Kahramanmaraş’a? Siz hala şunu yapmaya çalışıyorsunuz.

‘Bunlar çerez yediler de Halil’i beğenmedi’ Ya kız zaten dolandırmaya geliyor. Siz bunu anlamayacak kadar saf bir kadın mısınız?…”

Ekranları başındaki izleyicileri de çileden çıkartan olayda neler yaşandı? İşte Halil Kurt’la ortaya çıkan gerçekler…

25 YAŞINDA DEDİLER 39’UNDA ÇIKTI…

Müge Anlı’da ‘bu kadarı da olmaz artık’ dedirten sahte gelinle dolandırıcılık olayı! 13 sezondur ATV ekranlarında gündemi belirleyen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ele alınan dolandırıcılık iddiası izleyiciyi ekran başına kilitledi.

Atv’nin sevilen programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert’te işlenen sahte gelin vakası şaşırttı. Afyonkarahisar’da yaşayan Halil Bey, 25 yaşında olduğunu ve bunun ikinci dolandırılma vakası olduğunu dile getirerek Müge Anlı’ya katıldı. Sahte gelinlere 100 bin lirasını kaptıran 25 yaşındaki Halil Kurt ve annesi Müge Anlı’dan yardım istedi.

Mutlu bir yuva kurmak isterken ikinci kez dolandırılan Halil Kurt hayatının şokunu yaşandı. Annesinin tavsiysiyle Müge Anlı’ya katılan Halil Kurt başından geçenleri anlattı…

Önceden bir sevdiği kız olduğunu ama o kızı ailesinin istemediğini, bu sebeple konuşmayı bıraktığını, kendi yöresinde erken evlendirildiklerini söyledi. Halil Bey’in annesi Emine Hanım, üvey annesinin de bu dolandırılma işinde olduğunu iddia edip, Antep’e kız bakmaya gittiklerini, dolandırıldıklarını dile getirdi.

İlk denemesinde hüsrana uğrayan genç adam, evlenme hayali kurduğu kadının 25 yaşındaki değil 39 yaşında olduğunu öğrendi. Daha sonra ise bir AVM’ye giden çift oturmaya başladı. Kurt’u bekleten gelin adayı altınlarla ortadan kayboldu.Neye uğradığını şaşıran genç adam ise babasını aradı. Duydukları karşısında şoke olan baba ise oğlunu yayına çağırdı.
Daha sonra aklı başına gelen Halil Kurt polisi aradı ancak bir sonuç alamadı.
Genç adamın daha önce de sahte gelinlere para kaptırdığı ortaya çıktı. Son denemesinde sahte geline 60 bin lira kaptıran Kurt’un 3 yıl önce de başından benzer bir olay geçitği öğrenildi.

Yine evlilik hayali kuran genç adamın yıllarca önce 40 bin lira dolandırıldığı ortaya çıktı. Sahte gelinlere toplam 100 bin lira kaptıran genç ise hala çektiği kredilerin taksidini ödemeye çalışıyor. Oğlunun evlendirmek isteyen anne ise bu yaşadıkları karşısında büyük şok yaşandı.

 

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.