Kadınlar Duysun

Murat Övüç Sevgilisini Anlattı: Yedi Sülaleme Yetecek Parası Var

18.04.2020
39.711
Murat Övüç Sevgilisini Anlattı: Yedi Sülaleme Yetecek Parası Var

Toplumsal medya fenomeni Murat Övüç, Instagram’da konuk olduğu canlı yayında 12 senedir bir sevgilisinin bulunduğunu ve onun parasının yedi sülalesine yeteceğini söylemiş oldu.

Çekmiş olduğu videolarla kısa sürede ünlenen ve sahne almaya başlamış olan toplumsal medya fenomeni Murat Övüç, Emre Kara’nın Instagram üstünden yapmış olduğu canlı yayına konuk oldu. Hususi hayatından mal varlığına kadar çeşitli mevzularda konuşan Övüç, sevgilisi hakkında da samimi itiraflarda bulunmuş oldu.

“SEVGİLİMİN PARASI YEDİ SÜLALEME YETER”

Bu zamana kadar toplumsal medyada asla linç yemediğinden bahseden fenomen, sevgilisi hakkında da ilk kez konuştu. 12 senedir sevgilisinin olduğundan bahseden Murat Övüç, “12 yıl oldu. Kapalıçarşı’nın imparatoru. Pırlanta ondan soruluyor. Otursam, çalışmasam onun parası bana da yedi sülaleme de yeter. Fakat ben çalışıyorum gece gündüz ve alnımın teriyle kazanıp kendi paramı harcıyorum. Bir kadının da bir adamın de üç sevgilisi olacak; bir paralı, bir belalı bir de sevdalı” dedi.

Murat Övüç, Instagram hesabından 14 Şubat’ta sevgilisinin kendisine güller içinde bir pırlanta gönderilmiş olduğu anları paylaşarak “Aşkım ben de seni oldukca seviyorum” demişti.

“BÜTÜN SERVETİMİ OĞLUMA HARCIYORUM”

20 yaşındaki oğlundan bahseden fenomen, “Oldukca kazanıyorum yalan söylemeyeceğim. Tüm servetimi oğlum Burak Can’a harcıyorum. 20 yaşlarında aslanlar benzer biçimde. Koronavirüsü geçtikten sonrasında ABD’ya dil eğitimine gidecek. Kız arkadaşıyla orada bir yaşam kuracaklar” şeklinde konuştu.”

10 EVİM 10 ARABAM VAR”

Lüks yaşantısıyla her daim dikkat çeken Murat Övüç, mal varlığı hakkında da şunları söylemiş oldu: “Bir tek oturduğum rezidansı kullanmıyorum. Göktürk ve Acarkent’te bir evim daha var. Bu ev bana oldukca uğurlu geldi. 4 yılda 10 tane ev aldım. Garajda 4 tane otomobil var. Tanrı her insana nasip etsin. Şu an çalışmasam ölene kadar kafi gelecek param var. Fakat para her şey değil. İnsan olmak lazım. Benim evde karnım tokken aç bir kardeşime, ilaçlarını alamayan yaşlı bir teyzemi görmeye dayanamıyorum. Gücümün yettiği kadar yardım edeceğim.”

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.