Mutlu Bir İlişkinin Sağlığınıza Faydaları

18.711
Mutlu Bir İlişkinin Sağlığınıza Faydaları

Mutlu ve huzurlu bir ilişki, sadece duygusal olarak sizi mutlu etmekle kalmıyor, sağlığınızı da önemli düzeyde iyileştiriyor.

MUTLULUK BULAŞTIRIN
Mutlu bir çift mutluluk yayar etrafına gün boyu tadınızı ne kaçırırsa kaçırsın bir gülüşüyle her şeyi unutturur size öfkenizi alır yerine kocaman bir gülümseme bırakır. Mutluluk bulaşıcıdır senden ona ondan bana herkes nasibini alır.

İSTER İSTEMEZ ENERJİNİZ ARTAR
Onunla vakit geçirmek size o kadar huzur verir ki geçen zaman içerisinde hala enerjinizin bitmediğini fark edersiniz. Aksine hiç yorulmazsınız. Onunla paylaştığınız aktivitelerin tadına doyum olmaz.

DAHA AZ HASTALANIRSINIZ
Mutlu bir ilişki bağışıklık sisteminizi güçlendirmekle kalmaz hastalıklara terapi uygular. Stresten uzak durarak ufak şeyleri sorun haline getirmeyin. Mutluluğunuza gölge düşürmeyin. Sımsıkı sarılın öyle bir sarılın ki dertlerinize derman olasınız. Şifa niyetine gülümseyin. Siz gülümseyin ki mutluluğunuz ışık saçsın. Mutluluğunuz huzur dağıtsın. Moraliniz ne kadar yüksek olursa hastalıklar o kadar sizden uzak olur.

DEPRESYON RİSKİ DÜŞER
Aşk mutluluk hormonu salgıladığından birbirine mutluluk veren çiftlerin depresyon riski en aza düşer. İletişim kurmaya başlarsınız duygularınızı yansıttığınız için depresyona girmezsiniz. Sorunlar paylaştıkça azalırken, mutluluk yansıttıkça rahatlatır.

BAŞARI ARTIK SİZİNLE
Başarıya giden yol mutlu bir sevgiliden geçer. Mutlu çift işine pozitif yaklaştığı için daha çok konsantre olur böylelikle de başarı kaçınılmaz olur. Başarıya koşar adımla yaklaşırsınız. Takdir edilmek herkesin en büyük arzusudur. Her başarılı erkeğin arkasında başarılı bir kadın vardır tezini böylece doğruluyoruz.

EKSİYİ TATLIYA CEVİRDİĞİNİZDE
Hayatın güzel yanları olduğu kadar acı yanları da vardır. Pozitif yaklaşan mutlu çiftlerin olaylara bakış açısı da olumlu olduğunda acıya daha dirençlidirler. Herkesin bir hedefi vardır. İstediğiniz hayata ulaşmak için hayatın araç ve gereçlerini kullanmaya başlarsınız.

DAHA SAMİMİ İLİŞKİLER
Dostluklar, aile ilişkileri, arkadaş ilişkileri boyut değiştirir. Daha olumlu daha samimi ilişkiler doğurur. Aranızda öyle bir bağ oluşur ki tutkuyla aşkla bağlanırsınız. Bakış açınız bile değiştiğinden herkesi kendiniz gibi mutlu zannedersiniz. Sevgi dolu bir hayata sevgi bağlarıyla bağlanırsınız. Mutluysanız mutluluk dağıtın tüm sevgililer örnek alsın sizi değilseniz mutluluğun yedi sırrını deneyin sağlıklı yaşayın. Sevin sevilin sevgiyle kalın. Mutluluklar dilerim.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.