Mutlu İlişki Sırları

51.284
Mutlu İlişki Sırları

Mutlu İlişki Sırları, ilişki uzmanları ve aşk doktorlarından Mutlu bir ilişki için bilmeniz gereken en önemli 3 madde

İlişki nasıl sonlandırılır?

İlk olarak bunu yazmamın sebebi ilişkilerin kötü gitmesine neden olan eski sevgililer. Peşinize bırakmazlar, yeni aşklara yelken açmanızı engellerler, neredeyse basiretinizi bağlarlar bunlar. Bu yüzden ilişkileri nasıl sonlandırdığınız çok önemlidir. Bir ilişliye başlarken istenen şey hayal kırıklığı değildir fakat ne yazıkki her ikişki istediğiniz gibi gitmez ve sonlandırmanın vakti gelir. Net olmak bu konuda en önemli şeydir. Lafı gevelemek karşınızdaki kişinin net olmamasını sağlar ve sizden hala bir umut olduğunu hisseder ve peşinizi bırakmaz. “Sanırım” kelimesi ayrılık konuşmasında geçmemesi gereken bir söz çünkü “sanırım” çok ümit vericidir. Karşınızdaki sizin net olmadığınız anlarsa arafda kaldığınızı sanar ve geri dönmek ister. İkinci husus ise eşinizin neden ayrıldığınızı bilmesidir. Eşinize net olarak neden ayrıldığınız söylemezseniz yine peşinizi bırakmaz ve musallat olur. Eğer bunlara dikkat ederseniz yeni ilişkinizde eski sevgili sorunu ortadan kalkar.

Doğru Eş Seçimi Nasıl Yapılır?

Hiçkimse eşiyle ayrılak için birlikte olmuyor. Gelecekte mutlu olacakları biri ili evlenmek için birlikte olunuyor. Bu birlikteliğin olmazsa olmazı tabiki doğru eştir. Peki bu doğru eş seçimi nasıl yapılır? Öncelikle eşimizin doğru eşmi olduğunu anlamak için onu çok iyi tanımalıyız. Çünkü tam anlamıyla tanımadan onun hakkında yorum yapamayız. Eşinizle evlenme planlarınız varsa unutmayınki evlilik ortaklıklardan oluşur. Bu ortaklıklara ayak uyduramayan eşler seçmeyin yani eşinizle ortak yanlarınızın bulunmasına dikkat edin. Güven’de doğru eş seçiminde büyük rol oynar. Uzun bir yola çıkmadan eşiniz ile aranızda güven problemleri varsa doğru eşi bulduğunuz söylenemez. Unutmayın bir yola çıkmadan önce eşinizi iyi tanıyın.

Kötü Giden İlişki Nasıl Kurtarılır?

Öncelikle ilk husus konuşmaktır. İletişiminin bittiği yerde aşkta bitmeye başlar. Bu yüzden eşinizle iletişimizi hiçbir zaman kesmeyin. İletişimsizlik sorunu yaşıyorsanız çok normal genelde ilişkilerde yaşanan bir sorundur iletişimsizlik. Bunun sorunu genelde birbirinizin sözlerini kesmekte, sözlerine inanmamakta ve söylediklerini dinlememekle başlar. Bu 3 huydan sakının ve kurtulmaya çalışın. Küçük sürprizler kötü giden ilişkilerin ilacıdır. Monotonlaşmak ilişkileri sonlanmasında büyük rol oynar. Küçük sürprizler monotonlaşmayı engeller ve hayatınıza renk katar. Kötü giden ilişkileri kurtardığı gibi bu ilişkilerin uzamasınıda sağlar. Son olarak dikkat etmeniz gerek şey empatidir. Anlayışsız bir sevgili ilişkileri zora sokar. Çiftlerin birbirini anlaması ve kendini onun yerine koyması bu konuda çok önemli. Bu 3 hususa dikkat edildiği sürece ilişkiler daha iyiye gider.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. derya bozkurt dedi ki:

    Aşık olduğum kişi

  2. ainagul dedi ki:

    Ibrahim beye aşık oldum hatta evliliği anlattı geleceğim dedi şuanda cevap vermedi