Kadınlar Duysun

Nişanlık elbise modelleri 2017

25.08.2016
2.473
Nişanlık elbise modelleri 2017

Nişanlık elbise modelleri 2017

                Gayet iyi biliyoruz ki nişan merasimi düğün kadar önemlidir ve özen gösterilmesi gerekir. İşte nişanlık elbise modelleri 2017 koleksiyonlarında çarpıcı güzelliğe sahip birbirinden şık gelinlik modelleri.

Dekolteli modellerin sarsılmaz konumu;

                Geçtiğimiz sene, bu sene, önümüzdeki sene. Her yıl zirvedeki konumunu koruyan nişanlık elbiseleri dekolteli modeller oluyor. Çünkü dekolte bir bayan için olmazsa olmazdır. Straplezi de bu kategoriye dâhil edecek olursak hemen hemen tüm hanımlar dekolteli nişanlık elbiselerini tercih ediyor diyebiliriz. Dekolte deyince aklınıza salt göğüs dekoltesi gelmesin. Omuz dekoltesi, sırt dekoltesi, bacak yırtmacı gibi detaylar da dekolteye dâhil edilebilir. Üstelik bu modeller de kendi içerisinde farklı modellerce ayrılmaktadır.

Boyundan bağlamalı nişanlıklar;

                Göğüs dekoltesinden haz etmeyen hanımlar için biçilmiş kaftan diyebileceğimiz boyundan bağlamalı nişanlıklar bu sene için çok tercih edilenler arasına girdi bile. Önümüzdeki sene zirveye yükseleceği muhtemel görülen bu modellerde kol kullanılmıyor. Sıfır kol üretilen nişanlıklar boy olarak uzun oluyor.

Askılı nişanlıklar;

                Dekolteli modeller gibi her sene belli bir satış rakamına ulaşmayı başaran, hanımlar tarafından çok tercih edilen bir diğer model ise askılı nişanlıklar. Çift askılı ve tek askılı olarak inceleyebileceğimiz modellerde askı dilerseniz kalın dilerseniz ince olabiliyor. Kalın askılarda çeşitli tül işlemeleri mevcut olduğunu belirtelim. Tek omuz yaka dediğimiz tek askılarda ise askı kalın ve detaylı oluyor.

 Nişanlık elbise modelleri 2017     

         


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.