O Burçlar Paraya Para Demeyecek

75.988
O Burçlar Paraya Para Demeyecek

O burçlar bugüne çok dikkat! Fırsat üzerine fırsatları bugün sakın tepmeyin! Üşenmezseniz zengin olabilirsiniz! Bugün (22 Ocak Cuma) Merkür ile güçlü dönüşümleri temsil eden Pluton arasında kavuşum gerçekleşiyor.

Derin ve yoğun bir duygusal ve zihinsel atmosfere giriş yapacağız. Bugün araştırma, derinleşme ve yüksek konsantrasyon gerektiren konularda rahat ilerleyebilirsiniz. İş konularına yüksek bir performansla odaklanabilirsiniz. Fikirleriniz güçlü ve etkileyici olabilir. Diğer yandan, takıntılı, sabit, eğilmez, bükülmez, esnemez düşünceler ortaya çıkabilir. Kendi düşüncelerinizi başkalarına kabul ettirmek için baskı yapabilirsiniz veya başka biri size kendi düşüncelerinizi empoze etmeye çalışabilir.

En azından kendi fikrinizden öyle kolay kolay vazgeçmeyeceksiniz. Bu transit etkileri altında psikoloji, metafizik, gizemler ve bilinç altının derinliklerine inmek gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Venüs gününde ilişkiler de öne çıkar. İlişkilerde kıskançlık, baskıcı ve sahiplenici bir tutum ortaya çıkabilir. İsteklerinizi kabul ettirme bakımından ikna kabiliyetiniz yüksek olur. Hayır cevabını kolay kolay kabul etmezsiniz. O nedenle gerçekten söylemek ve yapmak istediğiniz bir konu varsa ortaya çekinmeden atınız, istediğinizi almak için uygun bir fırsat bu. Özellikle iş ve kariyer alanında Merkür’ün de hala geri gittiği düşünülürse eskiye dönük halledemediğiniz işler, plan ve programlar varsa bu enerjiler altında, odaklı bir tutumla üstesinden gelmek için bir şansınız var. Şüphe ve korkuların sizi etkilemesine izin vermeyiniz. Para konularında daha gerçekçi ve bütçeye sadık kalarak adım atmak gerekliliğini hissedebilirsiniz.

BURCUNUZA ÖZEL YORUMLAR İÇİN
AŞAĞIDAKİ RESİMLERDEN BURCUNUZA TIKLAYIN

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.