Ödem Atıcı Kür

153.979
Ödem Atıcı Kür

Ödem başta kadınlar olmak üzere birçok kişinin büyük sorunlarından biridir. Ancak ödemi basit bir durum gibi sıradanlaştırmak da yanlış bir davranıştır. Ödem basit bir sıvı birikmesi olabileceği gibi başka hastalıklarla görülen önemli bir belirti de olabilir. Ödemin vücuttan atılması için ödem atıcı kür ile destek vermek gerekebilir. Ödem attırıcılar sağlık için zararlı maddeler içermemektedir. Ödemin vücuttan atılması bu amaçlar dışında kilo verme sürecinde de önemlidir.

Ödem Atıcı Kürün Faydaları

Ödem atıcı kür, hızlı zayıflamak isteyenler için altın değerindedir. Kilo verme sürecine geçilebilmesi için öncelikle vücut ödem attırıcılar ile temizlenmelidir. Bundan sonra kilo verme süreci daha hızlı ilerleyecektir. Ödemin vücuttan atılmasının görsel açıdan da faydası vardır. Bazen ödem nedeniyle bacaklarda ve ellerde şişmeler görülebilir. Bu şişliklerin giderilmesi için de ödem attırıcılardan yararlanılmalıdır. Hamilelikte ve kadınların özel günlerinde ödem sorunu daha yoğun hale gelmektedir. Adet dönemlerinde rahatlıkla kullanılan bu kürü hamileler kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır.

Ödem Atıcı Kür Nasıl Hazırlanır?

Ödem atıcı kürün hazırlanabilmesi için çok fazla bir malzeme gerekmeyecektir. Kürün hazırlığının yapılabilmesi için maydanozdan yarım demet, 200 ml su bardağı maden suyu, 2 çay kaşığı kadar zencefil, 1 tane orta boy salatalık, limonun yarısı ve 1/2 kadar elmaya ihtiyacınız olacaktır. Karışımın hazırlanabilmesi için malzemelerin tamamının mutfak robotundan geçirilmesi gerekecektir. Robotta iyice çekilen malzemeler içecek kıvamında olacaktır. Bu karışımı gün içinde bir kez, aç olarak tüketmelisiniz. Bu kürü hamileler ve emziren anneler kullanmadan önce mutlaka doktorlarına danışmalıdır. Eğer damak tadınıza uygunsa içine dereotu ya da nane de ilave edebilirsiniz. Kürün ne kadar kullanılacağı ile ilgili belirli bir zaman yoktur. İstediğiniz kiloya ulaşana dek uygulamaya devam edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Dilek dedi ki:

  Bravo

 2. Ayseee dedi ki:

  2çay bardağı zencefil derken tam anlayamadım toz zencefil değil heralde demi

  1. Fulya dedi ki:

   2 cay bardağı demıyor ki, 2 çay kaşığı diyor toz zencefil kullanılıyor

 3. Turkiyem dedi ki:

  Ayşe hanım çay bardağı deyil çay kaşığı toz zencefil

 4. Dilan dedi ki:

  2 çay kaşığı yazıyo