Oğlak Burcu Eylül Ayı Yorumu

752
Oğlak Burcu Eylül Ayı Yorumu

5 Eylül’de Venüs Başak burcuna giriyor, 29 Eylül e kadar bu burçta seyahat edecek. Venüs, akrabalarınızdan, mevki statü sahibi kişilerden destek görmeniz konusunda katkı sunacaktır. Bunun yanı sıra keyif ve neşe veren bazı yolculuklar gündeme gelebilir, yüksek öğrenimle ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu etki tanıtım, reklam, halkla ilişkiler ve hukuksal konulara odaklanmanızı sağlamanın yanı sıra, daha çok okumanıza ve araştırmanıza da.sebep olacaktır. İthalat ve ihracatla ilgili konularda yine güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

9 Eylül’de Balık burcunda dolunay meydana gelecek. Dolunayla birlikte, yakın yerlere seyahat etmek, iletişim-eğitim konularıyla ilgilenmek, yakın çevrenize özellikle de komşularınıza yardım etmek için uygun koşullarla karşılaşabilirsiniz. Yine bazılarınız web sitesi, blog veya internetle ilgili çeşitli konularda yoğunlaşabilirsiniz.

13 Eylül’de Mars Yay burcuna giriş yapacak ve 26 Ekim e kadar bu burçta seyahat edecek. Ruhsal konular, bilinçaltına itilmiş meseleler, sağlık, yaşamınızda kontrolünüz dışı gelişen olaylar, gizli düşmanlıklar, dedikodular gündeme gelecektir. Bu dönem arkanızdan iş çeviren, gizli düşmanlıklar besleyen kişilerle, yüz yüze gelmek durumunda kalabilirsiniz, belki de bu özel bir yüzleşme dönemidir ama hepsinin üstesinden gelebileceğinizi unutmayın. Yalnız bu süreçte bağışıklık sisteminiz çok kuvveti olmayabilir, çabuk rahatsızlanabilirsiniz, bu yüzden özellikle dikkatli olmanızda yarar var. Böyle bir dönemde kendi içinize dönebilir, psikolojik konulara daha fazla kafa yorabilirsiniz. Uyku düzeninizde ufak da olsa sorunlar yaşayabileceğiniz bir dönem.

24 Eylül’de Terazi burcunda yeni ay meydana gelecek ve onun etkisiyle iş ve kariyerinizi ilgilendiren koşullar ön planda olacak. Bu aslında nispeten güzel bir etki, yeni iş teklifleri ile karşılaşabilirsiniz, yükselmenizi sağlayacak koşullar oluşabilir. Yalnız kararsız kalabilir, ne yöne gideceğinizi bilemeyebilirsiniz. Özellikle ev-iş arasında denge kurmakta ve otorite figürleriyle ilişkilerde ve iletişimde stresten, fevrilikten uzak durmakta yarar var. İşle ilgili konularda finansal açıdan anlaşmaya varmanız halinde, oldukça keyifli bir ekim sizi bekliyor olacak. Bireysel anlamda kendi korkularınızın, kendi kendinize koyduğunuz engellerin üstesinden gelmeniz gerekecek. Özellikle bu hafta içinde yabancıların olduğu, yurtdışıyla ilgili işler gündeme gelebilir. İşinizle ilgili önemli bir seyahate çıkmanız gerekebilir, eğitimle ilgili konulardan yana da şanslı olabileceksiniz.

29 Eylül’de Venüs Terazi burcuna giriş yapacak ve 23 Ekime kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda oldukça destekleyici etkiler altında olacaksınız, terfi bekleyenler, işini değiştirmek isteyenler veya iş arayanlar bu tarihe kadar güzel fırsat ve şanslarla karşılaşabilir. Üstlerinizden övgüler, ödüller alabilirsiniz. İş hayatınızda kuracağınız diplomatik ilişkiler size kazanç olarak geri dönecektir. İş arayanlar bu dönem özellikle, kadınların ön planda olduğu, giyim, süs, sanat, parfümeri, takı gibi sektörlerde iş bulabilir. İş hayatınızda çok daha hoşgörülü olmaya başlıyorsunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.