Oğlak Burcu Kasım Falı

1.268
Oğlak Burcu Kasım Falı

7 Kasım Boğa burcunda dolunay meydana gelecek. Yalnız olanlar bence gözlerini dört açsın çünkü çok yakınınızda bir yerde aşk sizi bekliyor olacak. Aşk hayatınızda gizlilik içinde hareket etmeniz gereken bir süreçten geçiyor da olabilirsiniz fakat bu dolunay zamanı bunu artık açığa çıkartabilirsiniz. Yine çocuk sahibi olanlar, çocukları ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanarak, özellikle iş hayatınızda başarıya çok daha kolay ulaşabilir, finansal anlamda kazanç elde edebilirsiniz. Ay-Satürn kontağıyla yalnızlık ihtiyacınız daha da artabilir; ancak parti veya kalabalık grup davetleri gelirse de elinizin tersi ile itmeyin.

16 Kasım’da Venüs Yay burcuna geçiş yapacak ve 10 Aralık’a kadar bu burçta seyahat edecek. Daha kendinize dönük olabilirsiniz, bu süreç hedefleriniz için plan yapma sürecidir. Özel hayatınızda yalnızsanız, karşılıksız aşklara yelken açabilir veya gizli ilişkiler içine sürüklenebilirsiniz. İlişki içinde olduğunuz kişiyi çevrenizdeki insanlardan saklayabilirsiniz. İlişkisi olanlar bu dönem minik krizler atlatabilir. Bazı hoşunuza gitmeyecek dedikodular kulağınıza çalınabilir.

22 Kasım’da Yay burcunda yeni ay meydana gelecek. Hayatınızda kontrol edemediğiniz veya öngöremediğiniz durumlar ortaya çıkabilir, özellikle finansal anlamda risklerden uzak durmalı. Bu yeni ay zamanında yakın çevrenizden birine veya bir arkadaşına önemli bir yardım ve destekte bulunmanız gerekebilir. Hisleriniz kuvvetlenebilir, rüyalar ve bilinçaltına dair konularla ilgilenebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.