Kadınlar Duysun

Oriflame Eylül Kataloğu

27.08.2019
727
Oriflame Eylül Kataloğu

Oriflame 1967’de İsveç’te kurulmuş Avrupa’nın en büyük kozmetik markalarından biri olmaktadır. Kendi alanında birçok avantajı ile ülkemizde ve Dünya’da milyonlarca kozmetik kullanıcısı tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca hem kullanma hem de pazarlama imkanını üyelerine sunmaktadır. Hem daha ekonomik hem de Oriflame’nin özel ürün kataloglarından yararlanmak için herkes üyelik yaptırabilmektedir.

Oriflame’e kayıt olan kişiler, üyelik avantajları dışında, indirim avantajlarından yararlanabilir, hoşgeldiniz programına katılabilir. Oriflame kat kat kazan programıyla da kozmetik alışverişlerinde karlı çıkılması için, başlangıçta hoşgeldiniz programına katılmak gerekmektedir. Oriflame’nin avantajlarından yararlanmak ve ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak için oriflame eylül kataloğu içeriklerine bakılmalıdır.

Oriflame Hoşgeldiniz Programı Nedir?

Oriflame hoşgeldiniz programı yeni üyelik yaptıran kişiler için sunulan fırsatlar arasında yer almaktadır. Bu fırsatlar üç adımda sunulmaktadır. Haliyle bu işlemler üç aylı bir program dahilinde sunulmaktadır. Hoşgeldiniz programı kapsamında, başlangıç seti, kadın bakım seti, cilt bakımı seti, erkek bakımı seti yer almaktadır. Bu ürünlerden her hangi biri ilk ay alındığında ikinci ay Oriflame’ın belirttiği oranda indirimler yapılmaktadır.

Birinci adımda yapılması istenen alışverişler tamamlandıktan sonra ikinci ay yani ikinci adım belli oranlarda indirimler yapılmaktadır. Üçüncü adıma geçerken ise ikinci ayda yapılan alışveriş birinci ay ile aynı olmasına rağmen daha fazla indirim yapılarak avantajlar sunulmaktadır.

Oriflame Kat Kat Kazan Programı Nedir?

Oriflame kat kat kazan programı her ayın kataloğunda aktarılmaktadır. Katalog içerisinde belirtilen alışverişleri yapan üyeler, katlanarak artan indirimlerden yararlanmaktadır. Bu sayede kozmetik alışverişlerinde normal şartlara göre daha fazla kar elde etmiş olurlar. Kat kat kazan programından yararlanmak için üye olma şartı bulunmaktadır. Oriflame üyelik işlemleri için Türkiye yetkili bayisi ile bağlantıya geçmek ve bahsi geçen sözleşme koşullarını kabul etmek gerekmektedir.

Oriflame Üyelik İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

Oriflame Üyelik işlemleri resmi internet sitesinden ya da danışmanlar aracılığıyla yapılmaktadır. Bu kapsamda telefon ile aranarak siparişler ve üyelik işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca resmi web sitesinden iletişime geçilmektedir. Ayrıca aktif üyelere, kampanyalar hakkında bilgi vermek için de iletişime geçebilir. Kozmetik alanıyla ilgilenen kişilerin, kaliteli ürünleri hem ekonomik hem de kazançlı elde etmesi için Oriflame üyelik işlemini yapıp, kataloglarını incelemek için https://www.orifllameuyeol.com/ adresindeki formu doldurmanız yeterlidir.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.