Kadınlar Duysun

Pırlanta

08.05.2019
267
Pırlanta

Insanoğlu var olduğu günden beri mecevherata hep düşkün olmuştur. Para icat edilmeden altın ile ticaret yapılırmış. Dolayısı ile değerli taşlar, altınlar insanlık tarihi kadar eskidir. Pırlanta saf elmasın işlenerek ve yontularak kesilmesi sonucu elde edilen özel tasarım mücevherlerdir. Firma pırlanta ürünlerin uluslar arası sertifika ile satışını yapar. Firma yaygın mağazacılık anlayışı ile çalışır. Ancak mağazaların ulaşamadığı noktalara online alış veriş sitesi aracılığı ile hizmet verir. Firmanın ürünlerini ve fiyatlarını incelemek için lizaypirlanta.com sitesine göz atabilirsiniz.

Tektaş pırlantalar

Son yıllarda pırlantalı mücevheratlar hemen hemen herkesin istediği ürünlerin başında gelir. Firma küpeden kolyeye, bileklikten yüzüğe kadar pek çok takı ürünlerinde pırlantaya yer verir. Özellikle evlenme tekliflerinin başrolü olan tektaş pırlanta yüzüklerde firmanın çok geniş ürün yelpazesi mevcuttur. Istenildigi takdirde kisiye özel tasarım ürünlerde firma tarafından imal edilir. Sitede güncel katalog ürünlerinin yanı sıra kampanyalı ürünlerde bulabilirisiniz.

Ödeme ve kargo hizmetleri

Firmanın online sitesinden günün yirmi dört saati sipariş verebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünler hakkında bilgi edinmek için firma destek hattı ile irtibat kurabilirsiniz. Istediğiniz ürünün siparişini oluşturduktan sonra havale yada kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Değişim ve iade garantisi olan ürünleri firma tarafından garantili bir kargo şirketine adrese teslim olmak üzere ücretsiz olarak verilir. Firmanın ürünleri iki yıl garantili olup ömür boyu bakım garantisi kapsamındadır.

Pırlanta ürünlerin fiyatları

Pırlanta oldukça değerli bir taştır. Değerli olması mucevheratta kullanılmasına, dolayısı ile fiyatlarına etki eder. Firma pırlanta tüm takılarda sloganının bemisyen ve bu doğrultuda pırlantalı alyans, kolye gibi pek çok ürünün farklı tasarımları müşterilerine sunan güvenilir bir firmadır. Aklınıza takılan her türlü sorun için firma ile iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.