Plüton Kova Transiti Burç Yorumları – 23 Mart 2023

12.451
Plüton Kova Transiti Burç Yorumları – 23 Mart 2023

23 Mart 2023 tarihinde Plüton Kova burcuna geçiş yapacak. İş hayatı ile ilgili önemli gelişmeler ön plana çıkacak. Karşınıza çıkan haksızlıklara karşı mücadele edeceksiniz. Durumlarınızı göz önünde bulunduracak, hareket etmeye çalışacaksınız. Duygusal anlamda kararlı olmanız gereken bir durum söz konusu olacak. Maddi açıdan alınması gereken bazı önlemlerde tedbirli davranmalısınız. Aksi halde sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Koç: Plüton, başkalarıyla iş yapma şeklinizi ve vizyonunuzu tamamen dönüştürmeye hazırlanıyor. Bu geçiş uzun vadeli dönüşümlere sizi hazırlayabilir. Tamamen yeni şekillere bürünebilir, yeni ilişkiler kurabilirsiniz. Kendiniz için yeni bir sosyal çevre edinmek isteyebilirsiniz. Ortak umutlara ve hayallere dayalı bağlantıları güçlendirmeye çalışacaksınız. Muhtemelen derin dönüşümler gerçekleşebilir. Kişisel inançlarınızı netleştiremeniz gerekebilir.

Boğa: Kariyer ve işle alakalı durumlarda yoğunluklarınız artmaya başlayabilir. Profesyonel olarak yer aldığınız işlerde yeteneklerimizi geliştirmeye başlayacaksınız. İmajınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Mirasla alakalı konularda yenilikler karşınıza çıkabilir. İç otoritenizde geliştirmeniz gereken durumlar söz konusu olmaya başlayabilir. Sorumluluklarınızı üstlenecek ve duygusal anlamda size iyi gelen kişilerle vakit geçireceksiniz.

İkizler: Plüton’un yolculuğu kişisel inanç sisteminizi tamamen değiştirmenize neden olabilir. Yeni düşüncelere ve deneyimlere açık olacak, yeni şeyler keşfetmeye de hazırlıklı olacaksınız. Uzak yerlere seyahat edebilir ve eğitim hayatınıza odaklanabilirsiniz. Ufkunuzu genişletecek olan olaylarla karşılaşabilirsiniz. Kişisel etik yargılarınız üzerine dönüşümler yaşayabilirsiniz. Zihinsel mücadeleler sizinle olabilir.

Yengeç: Ruhunuzun derinliklerine dağılmaktan keyif alacaksınız ve bunu yaparken korkmayacaksınız. Rahatsız edici gerçeklerle yüzleşmek sizi daha çok cesaretli kılmaya yetecek etkenlerden biri olacak. Yeteneklerinizi keşfedebilir, bunları tamamen olumlu şekilde çevirebilirsiniz. Uzun vadeli işler var ise bunları halletmeye çalışacaksınız. Uğraşmaktan yorulduğunuz durumlar var ise bunlar üzerine yeni kararlar alabilirsiniz.

Aslan: İkili ilişkilerde yeni bir yolculuğa çıkmanız mümkün olacak. Başkalarına karşı olan durumları düşünecek, beklenti içerisinde olduğunuz koşulları değerlendirmeye çalışacaksınız. Duygusal anlamda bastırmak istediğiniz duygular üzerine yoğunlaşma kararı alabilirsiniz. Karşınıza çıkan olaylardan kaçmak yerine olayların yansımasını değerlendirip, hayatınıza nasıl yol alacağınızı düşünebilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz problemleri geride bırakmak sizin öncelikleriniz arasında yer almaya başlayacak.

Başak: Sizi kötü etkileyen alışkanlıklarınızın yavaş yavaş iyiliğe dönüştüğüne şahit olacaksınız. Girmiş olduğunuz bu yolda yalnız olmadığınızı hissedecek, çevrenizdeki insanların desteği sayesinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Maddi ve manevi anlamda aileden desteklendiğinizi bilmek size iyi gelmeye başlayacak. Günlük görevlerinizde ve sorumluluklarınızda yapılması gereken yenilikler söz konusu ise bunlara öncelik vermeyi düşünebilirsiniz. Uzun vadeli işlere yatırım yapmak, maddi açıdan kendinizi güvence altında tutmak önceliğiniz olmaya başlayacak.

Terazi: Yaratıcı fikirler sizinle olacak, yeni işlere başlamak için heyecanlı bir yapı içerisinde olacaksınız. Önümüzdeki yıllarda ciddiye almanız gereken ve ekstra çaba sarf etmeniz gereken durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Vizyonunuzu geliştirmek sizin için önemli olan durumların başında gelmeye başlayacak. Sezgilerinize daha fazla güvenecek başkalarının söylediklerine çok fazla kafayı takmamanız gerektiğini anlayacaksınız. Manevi açıdan kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz yeniliklerle karşılaşacaksınız.

Akrep: Hayatınızda yeni sayfalar açmaya hazırlıklı olmalısınız. Kendinizi daha güçlü hissedecek ve önünüze gelen fırsatları güzel bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Ailenizle alakalı halledilmesi gereken mevzular var ise bunları ihmal etmemek isteyeceksiniz. Her zamankinden biraz daha farklı olmak ve bu farkla ayak uydurmak sizin için bu süreçte önemli olacak. Maddi durumunuzu güçlendirmek üzere yeni yatırımlar yapma yolunda ilerlemek isteyebilirsiniz. Sezgilerinizin peşinden gidecek duygusal anlamda size iyi gelmeyen kişileri hayatınızdan tamamen uzaklaştıracaksınız.

Yay: Kendinizi ifade etme şekliniz bu süreç içerisinde yavaş yavaş değişmeye başlayabilir. Günlük etkileşimleriniz de artışlar söz konusu olmaya başlayabilir. Hayatınızdaki bazı temel kavramları değiştirmek üzerine çaba sarf edebilirsiniz. Yaşam hakkında öğrenecek olduğunuz olaylar karşınıza çıkabilir ve bakış açınızı değiştirmemize neden olacak durumlarla denk gelebilirsiniz. Yeteneklerinizi keşif edeceğiniz yeni alanlarla karşılaşabilir, bu alanlara dair yenilikler gerçekleştirebilirsiniz.

Oğlak: Kişisel değerlerinizi ve kaynaklarınızı yavaş yavaş yeniden şekillendirmeye başlayacaksınız. Finansal hayatınızın kontrolünü ele alacak ve kendinizi güvende hissetmek için yenilikler yapacaksınız. Geçmişten gelen köklü sorunları tamamen ortadan kaldırmak sizin için oldukça mümkün olacak. Sizi aşağıya çeken zihniyetlerden uzaklaşmak, farklı açısına sahip olmak istemek öncelikleriniz arasında yer almaya başlayacak.

Kova: Değişimleri herkesten daha çok hazırlıklı olacak ve isteyerek yeni bir sürece girmeye hevesli olacaksınız. Farklı olmak size iyi geleceği için kendinizi olduğunuz gibi kabul edecek ve çevrenizdeki insanların da kabul etmesini sağlayacaksınız. İnsanlara sizin hakkınızda olumsuz düşüncelerini artık önemsememeniz gerektiğini anlayacaksınız. Kendi varlığınızın kıymetini bilecek, geri kalan düşünceleri de es geçmek isteyeceksiniz. Başarı kaynaklı bir süreç sizinle olmaya başlayabilir.

Balık: Kendi içinize dönecek olduğunuz yeni bir yolculuğa başlayabilirsiniz. Hayatınızda önemli olan ve çözülmesi gereken durumlara öncelik vermek isteyeceksiniz. Geçmişinizin gölge taraf ile yüzleşmek sizi korkutsa da bunun üstesinden gelebilecek cesarete sahip olduğunuzun farkına varacaksınız. Hem ailenizden hem de sevdiğiniz insandan alacak olduğunuz destek sayesinde ruhsal anlamda yeni bir bakış açısına sahip olabilir, bakış açınızı tamamen değiştirme yolunda adımlar atabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.