Kadınlar Duysun

Rüyada Abi Görmek

12.01.2018
23.891
Rüyada Abi Görmek

Rüyada abi görmek, özlem duyduğunuz bir kişiyi işaret etmektedir. Bu kişi ile geçmişte aranızda bir şeyler yaşanmış. Bu durum sizi çok etkilemiş ama içinizde var olan duyguları tam olarak ona anlatamamışsınız. Bu yüzden resmen yıllardır bir yanınız buruk. Ama içerisinde bulunduğunuz bu durumu bilen birileri var etrafınızda. Rüyada abi görmek, bu insanlar sayesinde yıllar sonra tekrar özlediğiniz insanı bulacaksınız. İçinizde ne kaldıysa ona anlatacaksınız. Bu görüşmenin ardından sonra gerçekleşecek olan olaylar tahmin ettiğinizden daha fazla sizi mutlu edecek.

Rüyada Abiye Sarılmak

Rüyada abiye sarılmak, eğer ki gerçekten bir kardeşiniz varsa belli bir sağlık problemi olacağına işarettir. Olabildiğince ona dikkat etmeye çalışın. Çünkü kendi sağlığına hiç dikkat etmeyen birisi bu. Kardeşinizin sağlık problemi sizi ve etrafınızdaki insanları çok üzecek. Ama ümidinizi asla kaybetmeyin siz ne kadar güçlü olursanız. O da hayata o kadar güçlü bir şekilde tutunmaya çalışın. Rüyada abiye sarılmak, eğer bir kardeşiniz yok ise, kardeşiniz olarak gördüğünüz bir insanın bir takım problemleri olacak demektir.

Rüyada Abi İle Tartışmak

Rüyada abi ile tartışmak, siz yakın bir süre içerisinde birisi ile tartışmışsınız. Nedense bu tartışmada kendinizi çok fazla yalnız hissetmişsiniz. Yanınızda kimsenin olmadığını düşünüyorsunuz. Ama sizi şaşırtacak bir durum ile karşılaşacaksınız. Rüyada abi ile tartışmak, hiç beklemediğiniz birinden güzel bir destek alacaksınız. Bu sayede kendinize olan öz güveniniz tekrar yerine gelecek.

Rüyada Abiden Para Almak

Rüyada abiden para almak, size nankörlük edecek olan birine işaret eder. Aslında siz bu insandan hep kötülük görmüşsünüz ama nedense bir türlü onun size gör biri olduğunu kabullenmemişsiniz. Rüyada abiden para almak, artık gözlerinizi açmanızın ve bazı şeyleri kabullenmenizin tam zamanı. Bu saflıkla ilerlerseniz, sizi karşı iyi şeyler düşünmeyen insanların piyonu olabilirsiniz. Bu durumdan kurtulmanızın tek yolu bir an önce kendinizi toparlamanızdır.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.