Kadınlar Duysun

Rüyada Adam Öldürmek

18.01.2018
2.546
Rüyada Adam Öldürmek

Rüyada adam öldürmek, telaşlı geçen bir günün ardından eşinizle veya sevgiliniz ile kavga edeceğiniz anlamına gelmektedir. Buradaki en büyük hatanız onu dinlemeden kendi kafanızda kurduğunuz hikayeye inanmak olacak. Rüyada adam öldürmek, sakin olup ilk önce onu dinlemelisiniz eğer onu dinlerseniz ilişkiniz zarar almadan bu olaydan çıkarsanız.

Rüyada Adam Öldürüp Gömmek

Rüyada adam öldürüp gömmek, uzun zamandır sakladığınız bir sırrınızın ortaya çıkacağı anlamına gelmektedir. Bu sırrın etrafınızdaki insanlara bir zararı yok fakat siz kimsenin bilmesini istemiyorsunuz. Bu yüzden sessiz sakin bir şekilde yaşadığınız olaya yeni bir kılıf uydurmak ilk yapacağınız iş olsun. Fakat bu olayı artık önemsememek ve etrafınızdaki insanların öğrenmesini istiyorsanız onlar öğrenmeden siz onlara açıklayanız.

Rüyada Silahla Adam Öldürmek

Rüyada silahla adam öldürmek, eline geçen her fırsatı size yakın olmak için kullanan birisinin olduğunu temsil eder. Bu kişiyi sezmeniz an meselesi, fakat içinizi almayacak durumlar ortaya çıkacak. Bu yüzden hislerinize güvenin ve olabildiğince kendinizi uzak tutmaya çalışın. Bu şekilde davranmanız sizin için çok daha iyi olacaktır.

Rüyada Adam Öldürmeye Yardım Etmek

Rüyada adam öldürmeye yardım etmek, arkadaşınız olmadık bir işin içine girecek ve bu hiç iyi sonuçlanmayacak. Bu süreçte sizinde onunla aynı işi yapmanızı isteyecek. Fakat sizde bu işe bulaşırsanız başınız beladan çok zor kurtulacak. Bu yüzden bu işten uzak durmanız en iyisi olacaktır.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...