Rüyada İskelet Görmek

11 Mart 2017 tarihinde eklendi, 1.111 kez okundu.

Rüyada iskelet görmek, uzun zamandır bir iş kurma hayalini kuruyorsunuz ve bu kısa bir zaman içerisinde olacağının temsilidir. Yeni bir iş kurma telaşına girişeceğinizde, yanınıza size yardım edecek olan iyi niyetli bir insan ile karşılaşabilirsiniz. Rüyada iskelet görmek, hayatınızda artık mühim kararlar almanın vakti geldi de geçiyor bile. Hep aynı hayatı yaşamazsınız bir an önce kendi kabuğunuz dan sıyrılıp yeni bir hayata adım atmanızın tam zamanıdır. Rüyada iskelet görmek, hayatınızda artık mühim kararlar almanın vakti geldi de geçiyor bile. Hep aynı hayatı yaşamazsınız bir an önce kendi kabuğunuz dan sıyrılıp yeni bir hayata adım atmanızın tam zamanıdır.

Rüyada İskelet Adam Görmek

Rüyada iskelet adam görmek, son zamanlarda küçük küçük korkularınız ile baş edemiyor olabilirsiniz. bunun için bir hayır yapmanızda fayda var. Yapacak olduğunuz bu hayır ile bu  kötü korkulardan kısa bir zaman içerisinde kurtulacaksınız.

Rüyada İskelet El Görmek

Rüyada iskelet el görmek, bağlı olduğunuz bir insandan ayrılmanızın zamanının geldiğinin habercisidir. Ama bu ayrılık çok fazla sürmeyecektir. 

Etiketler:

Türkiye'nin En Büyük Astroloji Sayfasına Davetlisiniz
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git