Kadınlar Duysun

Rüyada Üşümek

14.03.2017
3.092
Rüyada Üşümek

Rüyada üşümek, bulunduğunuz şehirde yaşadığınız sıkıntılardan ötürü bir şehir değişikliğinin habercisidir. Bu şehir değişikliği size çok fazla iyi gelecektir bu konuda karar vermekten çekinmeyin. Bulunduğunuz ortam sizin için iyi değil, rahatlamak istiyorsanız bir an önce şehir değişikliği yapmalısınız. Rüyada üşümek, annenizle veya babanızla aranızda kısa bir zaman öncesinde küçük bir münakaşa geçmiş olabilir ama onlara kızmamanız gerektiğinin bir habercisidir. Bu tartışmada istediğiniz anlayacaklar ve onlarla daha mutlu olacaksınız. Rüyada üşümek, annenizle veya babanızla aranızda kısa bir zaman öncesinde küçük bir münakaşa geçmiş olabilir ama onlara kızmamanız gerektiğinin bir habercisidir. Bu tartışmada istediğiniz anlayacaklar ve onlarla daha mutlu olacaksınız.

Rüyada üşümek donmak, tanıdığınız birinin başına gelecek olan kötü bir olay karşısında oldukça soğuk kanlı olarak durumu toparlayacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada üşümek titremek, ilişkinizdeki bazı sorunları uzun zamandır düşünüyorsunuz. kafanızdaki sorunları partnerinizle sakin bir şekilde oturup konuşmanızın faydası var. Bu tartışmalar sırasında oldukça stressiz olmanızın yeri önemlidir. 

- Sponsor Bağlantılar -
loading...