Kadınlar Duysun

Sade gelinlik modelleri 2017

07.09.2016
1.090
Sade gelinlik modelleri 2017

Sade gelinlik modelleri 2017

Gelinlik giymek her genç kızın hayalidir. Evlenmenin belki de gelin adayları için en heyecanlı kısmı kendilerine uygun gelinliği seçme kısmıdır. Gelinlik seçimi yapılırken bazı püf noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Hayalinizdeki gelinliği bulabilmek için öncelikle fiziğinize uygun gelinlikleri tespit etmelisiniz. Vücut tipinizi iyi belirlemek size en yakışan gelinliği alabilmenin ilk kuralıdır. Göz kamaştıracak görünüme kavuşmak için bu kurallar göz önünde bulundurulmalıdır. Bunun yanında eğer taşlı, incili, dantelli gibi gelinlik modelleri size abartılı geliyorsa sade gelinlik modelleri 2017 geniş yelpazesiyle beğenilerinize sunulmaktadır.

Sade straplez gelinlik modelleri:

Straplez gelinlik modelleri gelinler tarafından çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Özellikle son zamanlarda oldukça çok tercih edilen straplez gelinlikler topuz gelin başı ile çok hoş bir görünüm oluşturmaktadır. Ancak bu sene çok konuşulacak 2017 straplez gelinlik modelleri, çok büyük göğüs ölçülerine sahip kadınların düğünde rahat edememelerine neden olmaktadır. Çok hoş bir görünüm oluşturmayacak bu vücut tipine sahip kadınların daha çok askılı modelleri tercih etmesi tavsiye edilmektedir. Sade gelinlik giymek isteyen kadınlar için herhangi bir detay olmayan bu gelinlikler uygun olacaktır.

Kabarık gelinlik modelleri:

Gösterişten hoşlanmayan gelin adayları arasında kabarık sade gelinlik modelleri son derece popülerdir. Sade gelinliklerin hareketlenmesi amacıyla konulan kabaran etek gelinliklere havalı bir görünüm katmaktadır. Özellikle basenli kadınların tercih edebileceği bu modeller kusurlarınızı gizlemek için de oldukça uygun bir model olacaktır.

Sade gelinlik modelleri 2017


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.