Sade tesettür gelinlik modelleri 2017

Sade tesettür gelinlik modelleri 2017

Sade tesettür gelinlik modelleri 2017

2017 yılına giriş yapılması ile birlikte evlenecek gelin adaylarını, gelinlik seçme konusunda bir telaş sarmış durumda. Eski zamanlarda tesettürlü bayanların tercih edebileceği gelinlik modelleri oldukça sınırlı iken yıllar geçtikçe bu durum değişmiştir. 2017 yılı ile birlikte tesettürlü hanımlar için gelinlik modelleri sayısız bir hal almıştır. Tesettürlü hanımların çokça tercih ettiği modeli ise sade gelinlik modelleri oluşturmaktadır.

Sadelikten yana olanlar

Sadeliği seven bayanlar için gelinlik seçimi ayrı bir dert olarak düşünülebilir ama durum bunun tam tersidir. Sade şıklığı yakalamak oldukça kolaydır. Sadelikten yana olan gelin adayları için düşünülen sade tesettür gelinlik modelleri 2017 kreasyonu sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Küçük dokunuşlara yer verin

Sade olarak seçtiğiniz gelinliğinizin çok basit durduğu kanısına kapılırsanız küçük dokunuşlara yer verebilirsiniz. Bu küçük dokunuşlar Fransız ve İngiliz dantel detayları olabilir, küçük işlemelere yer verilebilir. Elit bir görünüm yaratan sade gelinlikler bu yıl geçen yıllara oranla daha çok kullanılacağa benziyor. Sade olarak düzenlenecek olan bir nikah veya düğün töreni ile bütünleşecek olan bu modelleri 2017 yılında kaçırmamanız gerektiğini söyleyebiliriz. Tesettür gelinlik modelleri 2017 yılında zarif, mütevazı görünümleri ile dikkat çekiyor. Tesettürlü gelin adaylarının artık abartı olan gelinlik modelleri tercih etmek istememeleri de sade gelinliğe olan ilgiyi fazlaca arttırıyor. Eğer sizlerde tesettürlü ve sadeliği seven bir gelin adayıysanız mutlaka kreasyona göz atmalısınız.

Sade tesettür gelinlik modelleri 2017

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.