Salon Dekorasyonu Örnekleri

3.138
Salon Dekorasyonu Örnekleri

Salon Dekorasyonu Örnekleri

Salon evde ailece ve misafirlerle birlikte en çok vakit geçirilen bölümlerden bir tanesidir. Evin en huzurlu ve en rahat dinlenebileceğimiz ve uzun sohbetlere zemin olan köşesidir.

Salon dekorasyon örneklerini inceleyerek ve kendi tarzımızı da ortaya koyarak evimizde şık rahat bir mekan oluşturabiliriz. Tavandan zemine kapı pencereden duvara mobilyadan koltuğa sehpa ve televizyon ünitesine kadar uyumlu bir salon dekorasyonu yaratmak için profesyonel dekor uzmanlarından yardım almalıyız.

Renklerde uyum yakaladığımızda evimizin genel havasıyla ahenkli salonumuzu gelen konuklarımıza da gururla gösterebiliriz. Koltuklarda hem rahatlık hem ergonomi ve kumaşlarda kolay temizlenebilirlik ön planda tutulmalıdır. Mobilya ve halı zemin kapı pencere renklerine uyumlu perde tül seçimi de önemli konulardan birisidir. Salon dekorasyonun da tarzı belirlemek en güzel salon dekorasyonu örneklerini inceleyerek karar vermemize bağlıdır. Modern bir salon mu yoksa klasik bir salon mu ya da cuntry tarzı bir salon mu onu bilmemiz gerekir. Sonrasında oturma grubu televizyon ünitesi masası, sehpasına karar vermeliyiz. Aydınlatma da salonda önemli konulardan biridir. İyi aydınlatılmış salon daha ferah ve daha huzurludur. Kullanacağımız aksesuarlar la mekana canlılık katabiliriz.

Salonda kullanacağımız mobilyaların yerleştirilmesinde ve seçiminde karmaşaya yer vermeden mekanın büyüklüğü boyutlarda hareket olanağımızı kısıtlamayacak şekilde ve temizliği rahat parçaları seçmeye özen göstermeliyiz. Halı ve perdelerde de temizliği kolay ürünler işimizi kolaylaştıracaktır.

Salon Dekorasyonu Örnekleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.