Sevgilinizin İdeal Kadını Olun

22.885
Sevgilinizin İdeal Kadını Olun

Bir ilişkide yapılması gereken şeyler olduğu kadar yapılmaması gerekenler de vardır. İşte sevgilinizin ideal kadını olmak için bazı tüyolar;
Onun Arkadaşı Olun
İlişkilerde aşk kadar şefkat de önemlidir. Sevgilinizin arkadaşı olup onunla birlikte eğlenceli vakit geçirmeniz ilişkinizi canlı tutacaktır. Ancak arkadaş olacağım derken bir erkeğe dönüşmeyin. Erkekler gibi kaba konuşan, tezahürat eden bir kadın hiçbir erkeğe çekici gelmeyecektir.

Ona Karşı Açık Olun

Erkekler sır küpü kadınlardan hoşlanmaz. Sürekli ondan gizli bir şeyler yapmanız aranızdaki güveni de zedeleyecektir. Bir ilişkide en önemli şeylerden biri karşılıklı güven ortamının sağlanmasıdır. Ancak açık olacağım derken bütün sırlarınızı bir anda onunla paylaşmayın.

Onu Düşündüğünüzü Belli Edin

Arada bir yollanan aşk dolu kısa mesajlar ilişkiniz için çok önemlidir. Evinde bazı yerlere onun göreceği küçük aşk dolu notları bırakın. Küpenizin bir tekini ya da tokanızı da bırakabilirsiniz. Sadece kadınlar değil erkekler de böyle sürprizlerden hoşlanırlar. Ancak düşündüğünüzü belli etmek isterken onu sıkboğaz etmemeye de özen gösterin. Unutmayın, erkekler kolay sıkılırlar ve baskıdan hoşlanmazlar.

Ona Saygılı Olun

Erkekler kıymet verildiğini bilmek ister. Ona karşı her zaman saygılı olun. Unutmayın ne kadar samimi olursanız olun sevgililer arasında da korunması gereken bir saygı sınırı vardır. Buna dikkat etmeniz sevgilinizin gözünde sizi daha kıymetli yapacaktır.

Anlamlı Hediyeler Alın

Hediyelerinizin uzun süreli bir düşüncenin ürünü olması oldukça önemlidir. Sevgilinizi iyi tanıyın ve onun hoşuna gidecek ayrıntıların bulunduğu bir hediye alın ya da kendiniz hazırlayın. Kolaya kaçıp ilk girdiğiniz kıyafet mağazasından aldığınız hediye pek de havalı olmayacaktır.

Ailesine Önem Verin

Erkekler ailelerine oldukça düşkündür. Özellikle anneleri ile aralarında özel bir bağ vardır. Kendinizi annesine rakip olarak görmeyin. Bunu hissederse sevgiliniz sizden uzaklaşabilir. Ailesini düşündüğünüzü belli etmeniz, onları arayıp sormanız sevgilinizi etkileyecektir.

Birlikte Eğlenin

Sürekli romantik şeyler beklemek pek gerçekçi değildir. Arada bir deniz kenarına gidip kafa dinlemek ya da eğlenceli aktiviteler yapmak ilişkinize heyecan katacaktır. Rahatlayın ve kendinizi doğaya bırakın.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Shirin dedi ki:

    ashk guzel shey ama her erkek bunu bilemiyor