Kadınlar Duysun

Şık Bayan Bol Paça Kombinleri

09.04.2017
1.911
Şık Bayan Bol Paça Kombinleri

Kullanımı eskiye dayanan günümüzde de moda parçalar haline gelen pantolon türüdür. Kumaş türü, kesimi, şıklığı ile çok beğeneceğinizi garanti edebiliriz. Bol paça pantolonların kendi içerisinde düşük bel, yüksek bel, İspanyol paça ve boru paça gibi çeşitleri vardır. Bunları kullanırken vücut tipimizi dikkate alarak vücudumuza uygun kesimler olanı seçmeliyiz. Eğer artık kot pantolon giymekten sıkıldıysanız kendinizde biraz farklılık yaratarak bol paça pantolon deneyimi yaşamalısınız. Farklılık sizi bir adım öne geçirecektir. Şık bayan bol paça kombinleri ile daha harika görünümlerin kapısını aralayacaksınız. Ayrıca bu bol paça pantolon kombinlerinin önemli bir özelliği de hem sizi uzun göstermesi hem de kilolarınızı gizlemesidir. Bol olmasından dolayı kiloları gizler, ayakkabıların üzerini kapattığı içinde illüzyon etkisi ile bir bütünlük oluşturarak uzun görünürsünüz.

Bol Paça Pantolon İle Kombin Önerileri

1

Bol Paça Pantolon ile Tişört Kombini

Daha rahat ve sportif bir görüntü için yapılması gereken birleştirme şeklidir. Şık bol paça pantolon üstüne rahat bir tişört ve ayakkabı olarak da spor tercihi ile bu kombin elde edilecektir. Bu şekildeki bir kombinde kısa görünebilirsiniz bunu önlemek için yüksek bel pantolon ile dolgu tabanlı spor ayakkabı tercih etmelisiniz. Hafta sonları ve günlük için iyi bir birleştirme olduğunu söyleyebiliriz.

4

Bol Paça Pantolon ve Kazak Kombinleri

Havlar serin ise bu birleştirme şekli çok doğru olacaktır. Mantığınız şöyle olmalı eğer hava çok sıcak ise tişört, soğuk ise de kazak tercihi yapmalısınız. Bol paça pantolon ve kazak kombinleri daha çok uzun boylu bayanlar için çok tarz bir görüntü verir. Eğer boyunuz 1.65 ve üstü ise bu birleştirme şekli için daha harika olabilir.

5

Bol Paça Pantolon için Gömlek-Bluz Kombinleri

Bu stil şeklini daha çok işe giderken kullanabilirsiniz. Gardırobunuzun temel iki parçası birisi gömlekler diğeri ise bluzlardır. Bu iki üst giyim parçası ile kombin yapıp kendi sınırlarınızı aşabilirsiniz. Eğer gömlekle birleştirme yapıyorsanız mutlaka gömleği pantolon içine yerleştirin dışarı kalmasın. Yoksa çok düz, sıradan bir şekilde görünürsünüz.

2

Bol Paça Pantolonla Hangi Aksesuarlar Nasıl Kullanılmalı?

Ayakkabı tercihleri bol paça pantolon şöyle olmalıdır :

-Kalın topuklu stiletto ( ince topukla takılıp düşme riski çok fazla olduğu için )

-Platform ayakkabılar

-Dolgu topuk ayakkabılar tercih edilmeli.

Çanta tercihleri ise şöyle olmalı :

-Omuz çantaları

-Portföyler

-Yerine göre çapraz  çanta modelleri tercih edilmeli.

3

Takılar için ise kesin kuralla yok daha zarif takıları tercih edip kullanabilirsiniz. Bu şekilde daha bütün bir görünümle çok tatlı görüneceksiniz. Renk seçimine gelince ise daha zayıf ve uzun görünmek için koyu renkli tek tip renkle bunu sağlayabilirsiniz. Daha iyi fikirler elde etmek için ise aşağıdaki linkimize tıklayabilirsiniz. Kendinize iyi bakın güzel kombinli günler diliyoruz.

http://kombinkadin.com


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.