Kadınlar Duysun

Size aşık olduğunu nasıl anlarsınız ?

14.11.2014
587.966
Size aşık olduğunu nasıl anlarsınız ?

Sizi gerçekten sevip sevmediğini, sizi ilk gün ki gibi görüp görmediğini merak ediyorsanız bu yazıyı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Eğer hala bahsedeceğimiz davranışları yapıyorsa size sevgisinin hala ilk günki gibi olduğuna inanabilirsiniz.

Size aşık olduğunun göstergeleri

Elinizde taşıdıklarınız hafif bile olsa size birşey taşıtmamaya çalışıyor ve yorulmamanız için uğraşıyorsa sizi hala önemsediğinin göstergesidir.

Gündelik kıyafetlerinizleyken bile hala size iltifat ediyor ne kadar güzel gözüktüğünüzü söylüyorsa, gözü hala sizden başkasını görmüyor demektir.

Sizin ihtiyaçlarınızı sizden önce düşünüyorsa, sorumluluklarınızı kendi sorumlulukları gibi üstleniyor ve sorunlarınıza çözüm bulmaya çalışıyorsa sizi sizden çok düşünüyor demektir.

Sıkıntılı anlarınızda, stresli bir günün sonunda sizi dinliyor ve dertlerinize ortak olup çözüm yolu geliştirebiliyorsa size hala ilk günkü kadar değer veriyor demektir.

Sinemaya gitmeyi sevdiğinizi biliyor ve akşam için iki sinema biletiyle karşınıza çıkıyorsa, sabah sizi güzel bir kahvaltıyla karşılıyorsa bilin ki sevgiliniz size deli gibi aşık!

Gideceğiniz yere sizi bırakıp alıyor ve toplu taşıma araçlarına binmenize gönlü razı olmuyorsa onun değerini bilmeli hem de duygularından emin olmalısınız.

Erkekler bu tarz işlere aşık olmadan kalkışmazlar. Eğer siz istemeden size kahvaltı hazırlıyorsa artık onun duygularından kesinlikle emin olmalısınız.