Şok 2 Kasım 2016 Aktüel Ürünler

24.228
Şok 2 Kasım 2016 Aktüel Ürünler

Şok 2 Kasım 2016 tarihli şok aktüel ürünler kataloğunda soğuyan hava ve yaklaşan kış günlerinde müşterilerinin içini ısıtacak ürünlerden oluşan bir katalog hazırlamış. Katalogda yer alan atkı, bere ve eldivenlerden kış için bir takım oluşturulabileceği gibi tek tek kullanım için de oldukça şık ve kaliteli ürünler. Kışlık bambu çoraplar erkeklere sıcak ve sağlıklı ayaklar vaat ediyor. Kalın bayan pijama altları ile de bayanlara sımsıcak kış geceleri için iyi bir alternatif sunuyor.

Çift kişilik battaniye ise sevgilisiyle sıcacık film keyfi yapmak isteyenler için iyi bir seçim olacaktır. Şok 2 Kasım 2016 kataloğunda simbo ürünler de hem bay hem bayan müşterileri cezbedecek alternatifler sunmakta.

Hem Baylar Hem Bayanlar İçin Cezbedici Ürünler

Dikey süpürge ile titiz bayanlar mutlu olurken tıraş makinesi ise erkek müşterilerin özellikle tercih edeceği ürünlerden. Bay bayan Gezer terlikleri de sıcacık ayaklar, şemsiyeler ise yağmurlu günler için bir çözüm. Yeni ürün olan gıda ürünleri tarhana, haşhaş ezmesi ve dana döner ise damak tadına düşkün müşteriler için şok aktüel ürünler kataloğunda yer almakta.

Şok 2 Kasım Aktüel Ürünler

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.