Şok 2 Mart 2022 Çarşamba Kataloğu Yayında

2.736
Şok 2 Mart 2022 Çarşamba Kataloğu Yayında

Şok 2 Mart Kataloğu yayınlandı. 4 sayfadan oluşan bu fırsatlar kataloğunu incelemeye başlıyoruz. Şok marketler indirimler kataloğunun ilk sayfası dekoratif ve züccaciye ürünleri yer alıyor. Kırlentler, el havluları, püsküllü runner ve yemek masanızı süsleyecek peçetelik, meyvelik, ve çerezlikler dikkat çekiyor.

Şok 2 Mart Kataloğu ikinci sayfasında kişisel bakım, hijyen ve gıda ürünleri yer alıyor. Saç boyaları, doğal sabunlar, geleneksel sabunlar, duş jeli, şampuanlar ve temizlik spreyleri dikkat çekiyor.

Şok 2 Mart Çarşamba Kataloğunda üçüncü sayfasında, evinize ücretsiz kargo teslimatı ile ulaştırılacak mobilya ürünleri sizleri bekliyor. Zigon sehpa takımı, kitaplık, L koltuk takımı gibi ürünlere ücretsiz teslimatla sahip olma imkanını kaçırmayın. Ayrıca Şok marketlerden alabileceğiniz göze çarpan ürünler şöyle; çarşaf setleri, kadın terlik çeşitleri, kokulu teneke mum, pijama takımları.

Şok 2 Mart Kataloğu en ilgi çekici sayfalarından biri de son sayfası… Ücretsiz teslimat ile evinize kadar gelebilecek beyaz eşyalar ve elektrikli ev aletleri fırsatları sizi bekliyor.

Şok kataloğunun tüm sayfalarını detaylı incelemek için aşağıdaki görsellere tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.