Şok 26 Ekim 2016 Çarşamba Aktüel Ürünler

16.298
Şok 26 Ekim 2016 Çarşamba Aktüel Ürünler

Şok Aktüel Ürünlerde bu hafta hem evinizi hem cebinizi düşünen fırsatlar var. Şok 26 Ekim 2016 haftası hem baylara hem de bayanlara bakım ürünleri seçenekleriyle mükemmel fiyatlara, kaliteli ürünler alma şansı veriyor. King’ten dört yıl garanti ile elektriklenmeyi önleyen seramik tabanlı düzleştirici, yine seramik tabanlı ekstra parlaklık sağlayan saç maşası; baylar içinse 9 kademeli saç ve sakal kısaltma seçenekleriyle erkek bakım seti Şok Aktüel Ürünler arasında satışta.

Paşabahçe Fırsatları Şokta

Şok Aktüel ile bu hafta Paşabahçe’nin en güzel tasarımları sizlerin karşısında. Üstelik bu ürünler, en uygun fiyatlarla rengârenk makaron deseniyle satışta. Kapaklı makaron desenli pasta fanusu, rengârenk karaf ve 3’lü su bardakları, makaron desenli 6’lı çay bardakları masanızda yerini alacak. Tüm bunlarla beraber ikili renk seçenekleriyle breakfast saklama kabı ve 3’lü cam saklama kapları Şok Aktüel listesinde.

Ne Alırsan 2 TL

Şok 27 Ekim 2016 tarihini mutfağınızı renklendirmeye ayırdı. Bu hafta 2 TL kampanyasıyla; rengârenk kulplu cam bardaklar, su şişeleri, limon sıkacakları ve saklama kabı fırsatları ayağınıza geldi.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.