Straplez gelinlik modelleri 2017

Straplez gelinlik modelleri 2017

Straplez gelinlik modelleri 2017

                Özellikle bahar ve yaz düğünlerinin vazgeçilmez modeli ve bir gelinlik dünyasında bir klasik olan straplez gelinlik modelleri 2017 senesinde de daha doğal bir güzelliğe sahip olmak isteyen kadınların tercihi oluyor.

Denizkızı model straplez gelinlikler

Denizkızı ya da balık adı verilen etek formuna sahip bu gelinlikler gelinlik modelleri 2017 seçenekleri arasında sıkça karşımıza çıkıyor. Tamamen vücudu saran ve dizin altına kadar dar bir tasarımda olup diz altından sonra kabarık tüllerle detaylandırılan bu modeller, fiziğine güvenen kadınların favorisi olmaya aday. Bu modelleri dilerseniz sade kullanabilir ancak zaten kabarık bir etek formu olmadığı için gelinlik görünümünü desteklemeyi seçerek daha taşlı olanlarını da bulabilirsiniz.

Farklı renklerde straplez gelinlik modelleri

                Alışageldiğimiz beyaz gelinlik fikrinden modanın her geçen gün değişmesi ile uzaklaştığımız straplez gelinlik modelleri arasında toz pembe, bebek mavisi hatta mor gibi koyu renkler dahi görebilirsiniz. Gelinlikte biraz çılgınlık ve farklı bir tarz tercih etmek istiyorsanız göz alıcı ve mat renkleri, masum görünümünüzden taviz vermek istemiyor ve gelinlik temasından şaşmak istemiyorsanız toz pembe gibi daha hafif renklendirmelere sahip modelleri tercih edebilirsiniz.

Süslemeli straplez gelinlik modelleri

Hemen her sene farklı süslemeler ile karşımıza çıkan straplez gelinliklerde 2017 senesinde de daha çok sade ancak geleneksel taşlı süslemeleri görebiliyoruz. Etekten yukarı doğru yoğunluğu giderek azalan ve dövme desenleri gibi bir tasarıma sahip olan bu görünüm süslemede göz alıcılığı etek uçlarına taşıyor.

Straplez gelinlik modelleri 2017

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.