Taş işlemeli gelinlik modelleri 2017

Taş işlemeli gelinlik modelleri 2017

Taş işlemeli gelinlik modelleri 2017

                Gelin adayları, gelinlik seçimleri için, 2017 kreasyonlarına göz atarken, taş işlemeli gelinlik modelleri 2017 ürünleri dikkat çekmeye devam ediyor.

Elbette ki bu modeller arasında çeşit oldukça fazla. Tamamı taşlı olan modeller bulunabildiği gibi, sadece üst kalıbı taş detaylar ile süslenmiş modeller de bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra sadece etek kısmında inci taneleri de seçimleriniz arasında olabilir. Aşağı da bazı taşlı gelinlik modelleri yer almaktadır.

Yakası taşlı modeller

Tercih edeceğiniz bir model, yakası taş detaylar ile süslenmiş, kesim kalıbı düz olan tasarımlardan olabilir. Hakim yaka tasarımı ile inci taneleri ile sarmalanmış boyunluk, farklı bir tarzı yansıtabilmektedir. Etek ve göğüs kısmında ise hiçbir işleme bulunmayan, ipek ya da şifon kumaşlar tercih edilebilir. Böylelikle yaka detayı daha çok ön plana çıkacaktır. Bunun yanı sıra omuzlara dökülen inci taneli dantelli bir kumaşta modelin şıklığını yansıtabilir.

Taşlı kumaşlı modeller

Tüm gelinlik için, taş detayı isteniyorsa eğer, taşlı kumaş tercih edilebilir. Hem göğüs hem etek hem de yaka kısmında bulunan taş ve inci taneleri, daha ışıltılı bir modeli sizlere sunabilecektir.

Üst kalıp taşlı

Sadece göğüs kısmında kullanılan inci taneleri de ışıltılı bir model için yeterli olacaktır.

Taş detaylı etekler

Daha gösterişli bir model için ise, etekleri taş detaylar ile süslenmiş olan gelinlik tercih edilebilir. Yine bu detayların yanı sıra, danteller ve diğer işlemelerde eşlik edebilmektedir.

Taş işlemeli gelinlik modelleri 2017

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.