Taşlı gelinlik modelleri 2017

Taşlı gelinlik modelleri 2017

Taşlı gelinlik modelleri 2017

                Gelinliğinde parıltıları ön plana çıkararak göz alıcı ve havalı bir gelin olmak isteyen hanımların süslemedeki bir numaralı tercihi olan taşlar, taşlı gelinlik modelleri 2017 de büyük küçük birçok farklı boy ve şekilde yerini alıyor.

Straplez taşlı gelinlik modelleri 2017

Gelinlik modellerinde vazgeçilmez bir klasik olan straplez gelinlikler, taşlar ile gövde kısmında ya da eteğin bazı noktalarında kullanılabiliyor. Bu sene karın ve bel çevresinde küçük taşlarla desenler yaratılan straplez modeller oldukça dikkat çekiyor ve abartılı süslemeler yerine daha doğal görünümü sevenlerin tercihi oluyor.

Straplez gelinlik modelleri 2017 içerisinde hem kabarık hem de düz inen etek modellerine sıkça yer verilen modellerden oluşuyor. Ancak taş süslemeleri konusunda oldukça yenilikçi modellerin kullanıldığı bu sene, düz inen eteklerde yalnızca etek uçlarında dizi şeklinde kullanılan gelinliklerin yanı sıra farklı görünmeyi sevenler için kısa, dağınık ve karışık tüller oluşan eteklerde dağılmış şekilde büyük taşlar da kullanılabiliyor.

Uzun kollu taşlı gelinlik modelleri 2017

Kolları ya da sırt ve göğüs arasındaki kısmı ince tüllerle kapatarak transparan bir görünüm yaratılan uzun kollu gelinliklerde taşlar göğüs dekoltesi hattı boyunca küçük küçük dizilerek tasarıma dikkat çekilmesi sağlanabiliyor. Taşların alıştığımız gibi yalnızca svarovski tonlarında değil altın rengi parıltılarda da kullanıldığı bu taşlı gelinlik modellerinde, tül ve gelinlik kumaşının birleştiği çizgilerde küçük taşlarla işlemeler yapılabiliyor.

Taşlı gelinlik modelleri 2017

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.